Chrapot u syna a moje zoufalství

5648
28.7.11 21:00

chrapot u syna a moje zoufalství

ahoj všem maminkám. Hledám nekoho,kdo by mel za sebou stejnou nebo podobnou zkusenost a poradil mi. Mam 4 leteho kloucka. Koncem cervna ochraptel - tyden, pak se chrapot vystridal s horeckou a po nekolika dnech vysel z vyteru spalovy bacil. Tak jsem si rikala,ze chrapot ukazoval na blizici se nemoc. Jenomze zacal brat atb. (prvne v zivote) a znovu ochraptel na par dni - cca 2 dny. Po dobrani atb. opet ihned ochraptil a ted uz vkuse chraptí pres 3 tydny.Pred 14-ti dny jsme dostali od dr. zodac,jestli to neni alergickeho puvodu. Zlepsilo se to,ale neni to uplne v pohode. Uz nevim,co mu davat. Vyzkousela jsem snad vsechny pastilky atd. Zitra jeste prijdou vysledky z kontrolniho vyteru,jestli nahodou neni spalak dal.Nechala jsem si ho udelat i ja a manzu donutim na vyter taky.Uz jsem zoufala.Jsem ucitelka. Tesila jsem se,jak si prazdniny uzijeme.Nastesti neni krasne pocasti,tak me to az tak moc nenici.

Máte nekterá podobnou zkusenost?Treba ze vase dite opravdu chrapti v pylové sezone? Uz nevim,co mam delat. Snad nebude chraptit porad. Uz mame i doporocuni na ORL,ale dle dr. (zastupujici za naseho dr.) je to sileny zakrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

425
29.7.11 09:46

Tak se synem jsem si tohle prožila také. Chrapot každou chvíli, já z toho byla na mrtvici a naše mudr.v klidu. Kluk chraptěl i měsíc v kuse, pak byl v pořádku asi 14 dní a opět chrapot. Asi po roce, jsem si vyžádala vyšetření na ORL. Žádný drasťák-jen se mu koukla zrcadélkem na hlasivky. A verdikt byl na světě. Měl slabší hlasivky a tudíž si musel dávat, aby moc neřval, nekřičel apod. Samozřejmě tím pádem, jakákoliv banální viróza mu vždy sedla na hrtan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
29.7.11 16:46

namaho, mockrát děkuji za odpověď. Přesně tak,jakákoliv viroza se nejdříve ozve chrapotem. Tak uvidim,co vysledek vyteru (bude az v pondeli) a po prazdninach budu dal urgovat dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4618
29.7.11 17:20

Starsi taky chraptila prvne snad 2 mesice, nam zabral Fenistil kapky, jsou na recept. Minuly rok chraptila, letos uz zas tak mesic, u nas je to spis pocasim a to rvani tomu taky nepomaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
1.8.11 18:37

Tak nakonec asi opravdu je to pylová alergie. Na 3 dny jsem mu vysadila ZODAC a zase zacal moc chraptět.Nasadila jsem ho zpet a je v pohode.Ve výteru nic nebylo a ted je s prarodici na tabore.Je to ve vyssi nadmorske vysce nez nase mesto a pry nechrapti.Tak hura!!! Ze je to jen (..tuk,tuk,tuk snad) alergie :dance: .

Díky všem za podporu!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.11 21:10

My jsme měli podobný problém u kluka,ve třech letech měl neustále kašel,ale děsný :-( vyzkoušeli jsme vše možné,ale nic nezabíralo,pak nás mudr.poslala na ORL,letos v dubnu(3,5roku)jsme byli na trhání nosních mandlí pak jsme teprve mohli na alergo,tam zjistili alergie na prach a roztoče(tomu se nelze vyhnout či ubránit)a na králičí srst,trochu i pyli…dali nám kapky Zodac nebo Zyrtec(stejné složení)prášek Singulair(nechtěla jsem foukačku,jelikož obsahuje kortokoidy)a tyto prášky né,a je mu teď lépe,opravdu,má klasické nemoci,ale kašel už netrvá měsíce,ale týden :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama