Chrčení a funění u novorozence

161
27.11.19 06:16

Chrčení a funění u novorozence

Ahoj holky. Mám doma týdenního chlapečka.. vydává všelijaké děsivé zvuky - píská, chrochtá..včera se začal zakuckávat při jídle, když ji tak funí a trochu to v něm i chroptí.. nevím jestli to souvisí s tím zakuckávanim nebo to měl i předtím a já si jen nevšimla. Myslíte, že má třeba rýmu? Mám zajít k doktorce? Nebo je to funění při krmení normální? Teď spí a dýchá tiše..je to moje první dítě, jestli se ptám na blbosti tak se omlouvám, nechci ale nic udělat špatně. děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.11.19 06:40

Nemá ještě něco nevyvinutého v hrtanu (nevím přesně) a proto nejspíš ty zvuky. Taky jsem pořád slyšela rýmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
27.11.19 09:35

Je to normalni. Mala miminka jeste nemusi mit docela vyvinuty nosohltan. Muj nejmladsi syn taky chrcel jako by byl v poslednim tazeni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
27.11.19 11:28

Je to normální. Malá miminka to tak dělají. Člověk se vůbec nevyspí, jaký zvuky vydávají. :-D A co teprve, když tlačí, to jsou zvuky :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 20:50

Ahoj malý mi to dělal taky a já s ním vystrašená jela na pohotovost a tam mi vysvětlili že po porodu mají miminka oteklou slizničku v nosohltanu jak byly ve vodě mělo by to ustat s věkem :D chápu tvé starosti já byla stejná akorát že jsem byla pořád u Dr :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama