Čaj při UM

Anonymní
27.11.19 03:08

Čaj při UM

Ahoj, chtěla bych se zeptat, musím dávat čaj měsíčnímu miminku při Um? Někdo mi říká že jo, že hodně kvůli zácpě a někdo že jo ale málo a někdo zase že ne.
Děkuji za odpovědi. :lol: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1361
27.11.19 04:01
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, musím dávat čaj měsíčnímu miminku při Um? Někdo mi říká že jo, že hodně kvůli zácpě a někdo že jo ale málo a někdo zase že ne.
Děkuji za odpovědi. :lol: :think:

Me dr. rikala, ze UM je pro mimi jidlo i piti.. Takhle malemu můžete dat leda tak fenyklovy, obcas davam jen aby ji nezlobily prdiky. Mam od sunarku granulovany.. Jiny pro takhle maly mimca stejne jeste neni vhodný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6382
27.11.19 04:02

Nedavala jsem, ani vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13643
27.11.19 06:38

Já bych řekla, že je to zbytečné. Začni až s příkrmy. Ono třeba ti to stejně dítko nebude chtít. Můj syn mi třeba vodu, čaj odmítal dlouho. Teď v deseti měsících vypije sotva 150ml. A to se teď rozpil :lol: nic nenutím ho a nechávám ho být, on na to přijde sám. Já chtěla vodu zavést v létě, takže jsme začali od čtyř měsíců a to byl ještě plně kojený. Největší problém byl, že nevěděl co s tou savičkou má dělat a nakonec se naučil pít z pítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22727
27.11.19 06:52
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi. :lol: :think:

ne, je to naprosto zbytečné, UM je tekutina i jídlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
27.11.19 07:23

Tak já tedy dávám čaj nebo vodu už od měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16717
27.11.19 07:27

Ne, nedavam, zkoušela jsem parkrat a stejne nic nechce, ani ted když jsem mu na obed dala přikrm, nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22727
27.11.19 07:29
@Sabina1812 píše:
Tak já tedy dávám čaj nebo vodu už od měsíce.

a proč? dítě moc tloustne, nebo jaký máš důvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
27.11.19 08:13
@anavi13 píše:
Já bych řekla, že je to zbytečné. Začni až s příkrmy. Ono třeba ti to stejně dítko nebude chtít. Můj syn mi třeba vodu, čaj odmítal dlouho. Teď v deseti měsících vypije sotva 150ml. A to se teď rozpil :lol: nic nenutím ho a nechávám ho být, on na to přijde sám. Já chtěla vodu zavést v létě, takže jsme začali od čtyř měsíců a to byl ještě plně kojený. Největší problém byl, že nevěděl co s tou savičkou má dělat a nakonec se naučil pít z pítka.

Ahoj, jak jsi ho naucila na to pitko? :mrgreen: Syn lahev odmita a hrnecek s pitkem jen tak olizuje a kouse dasnickama a stercha s nim - bere ho jako hracku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
27.11.19 08:23

@stinga
UM je hustější mléko jak MM (logicky), a podle mě by se tedy tekutiny podávat měly. Ale ať si to dělá každý jak chce, nám je to doporučeno od dětské doktorky. Děti mi ani čaj, ani převařenou vodu neodmítají, tak proč taky ne že jo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13643
27.11.19 09:02

@Lorry1 učil se to asi dva měsíce :lol: zjistila jsem, že potřebuje, aby to pítko nebylo hladké. Takže pítko od Nuku silikonové bylo první z čeho pil, pak jsem začla používat MAM lahve. Prostě každý den jsem trpělivě v tom pítku dávala vodu než se poprvé napil. Nenutila jsem ho, ono to nemělo smysl. Od toho půl roku už mi pil. Já jsem totiž potřebovala naučit na láhev, abych mohla dát UM, pač mu jen kojení nestačilo. Ale mlíko z láhve mi vypil až v 7 měsících kdy už fakt v noci plakal hlady :nevim: až teď v deseti měsících fakt pije na žízeň tu vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.19 23:39

Dávám čajík Fennel-Mix z Lidlu, vždy před mlíčkem a dcerunka po tom krásně kaká a už ji vubec netrápí bolavé bříško:) já doporučuji z tohoto důvodu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 23:48
@Trnečka137 píše:
Dávám čajík Fennel-Mix z Lidlu, vždy před mlíčkem a dcerunka po tom krásně kaká a už ji vubec netrápí bolavé bříško:) já doporučuji z tohoto důvodu :palec:

Děkuji. Taky to tak máme. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat