Chronická borelioza, neuroborelioza

Kotatko77
30.5.16 16:14

Chronická borelioza, neuroborelioza

Holky poradte.

Pred 3 týdny mi začali brnět prsty, poté celá levá ruka. Domnívala jsem se, že ulnární nerv, bohužel vyvráceno. Poté bolest i pravé ruky. Postupně i nohou, močák mě začal z ničeho nic bolet. Ty bolesti jsou hrozné.

Neurolog udělal magnetickou rezonanci, potvrdil se zánět, radiolog se domnívá neuroborelioza či jiné neuroinfekce. Krční páteř vyvráceno, ulnární nerv vyvráceno, roztroušená skleroza vyvrácen.

Mám divný štípanec od komára v zimě, který je stále rudý a nezmizel ani po 5 měsících a nikoho to nezajímá. Neškrábu ho. Jen jednou, dostala jsem kortikoidy, protože se zvětšil a ty pomohly, že se jen takto stáhnul.

Neurolog poslal do nemocnice, ať udělají krevní testy a lumbální punkci a PCR. PCR nevím, testy byly jen Elisa - hodnoty nevím, ale prý negativní, lumbální punkce jak z krve tak moku na boreliozu a oastatní negativní. Western blot odmítli udělat, můj neurolog je mimo.

Takže negativní testy a vše se zhoršuje. Bolest hlavy, hrozná únava, flek nikoho nezajímá, že není boreliový. TEsty negativní. Máte podobnou zkušenost, nechci ochrnout nebo mít roky bolesti pro neléčenou boreliozu. Ale všechyn příznaky na to ukazují. Na mozku nalezeny jen léze po prodělaném zánětu. Neví se stáří. KDyž by to bylo déle, tak borelioza ani nemusí ukázat protilátky, z dávno prodělaného onemocnění.

Fakt mám strach a nevím co mám dělat. Neurolog myslel, že i dle příznaků v nemocnici nasadí kapačky antibiotika, protože hraje čas. Tam mi řekli, negativní výsledky, jestli jsou hraniční nevím a víc je nazajímalo, mám bolesti opravdu velké a všechny příznaky jsou stejné jako u ostatních. Ta bolest a bezmoc mě ničí.

Koupila jsem si alespoň Drag IMUn, tinkturu ze štětky, lichořeřišnice a dávám si Wobenzym. Koupila jsem i Echinaceu a Ženšen.

Fakt se bojím a stále mám jen bolesti, brnění prstů, hlavy atd…

KOžařka mi Western blot také nechtěla udělat. Objednací lhůty ke Klubalovi a Ďurovské jsou dlouhé. Kdybych neměla ten štípanec, tak bych bojovala jinak…poradí někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Kotatko77
31.5.16 14:09

Nikdo, žádné zkušenosti při negativních testech?

• Nahlásit
  • Citovat
245
18.9.16 16:45

Napiš mi do zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
9.12.16 14:49

Borelioza

Dobrý den, jak vám to dopadlo? Léčíte se u MUDr Klubala či MUDr Ďurovské na boreliozu? Nebo třeba jinde…v lepším případě, jste už vyléčená nebo je vám aspoň o poznání lépe? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
9.12.16 22:36

Měla jsem jiné problémy, ale zoufalá jsem z nich byla podobně, jako Vy. Všechny, testy, stěry, odběry, výtěry negativní! Otravovala jsem na alergologii, imunologii, gynekologii, neurologii, urologii, kožním, očním a ortopedii. Nikdo mi nic nenašel, problémy trvaly dále. Došla mi trpělivost, sehnala jsem si prášky a „léčila“ se 2 měsíce sama. Podráždila jsem si žaludek, možná i meším zánětem, ale pomohlo to! Už po měsíci mi bylo skvěle, jako bych omládla o 10 let… Zmizela i únava. Otěhotněla jsem, porodila zdravé dítě a problémy se stále nevracejí. :dance: Už je to 3 roky od samoléčby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
10.12.16 17:03

@orchidea2016
Takže to nebyla borelioza? Ať to bylo cokoli, samozřejmě moc gratuluji, že jste se toho zbavila. Ono prostě kolikrát se člověk musí starat sám…Teď jsem zatím v péči jediného doktora v ČR prý :) který to snad umí vyléčit. Snad to tak dopadne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
11.12.16 11:42

Dodnes nevím, co mi vlastně bylo. Nikdo mi nebyl schopen na to dát odpověď. Drřím Vám palce, ať se z toho dostanete! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
12.12.16 00:02

@orchidea2016
Tak to snad ta borelioza nebyla, to byste měla opravdu problémy :) děkuju! :kytka: Už aby to bylo pryč :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
12.12.16 10:28

Moje maminka měla stejný problém, je třeba posílit imunitu, ale určitě nepomůže wobenzyn je to jen reklama, potřebujete opravdu silné přípravky k posílení imunity, kapačky korkoidy a podobně akorát na imunitě ubírají, opravdu 100% je cordyceps ( přirodní antibiotik) hlíva ustřična ( na autoimunitní onemocnění ) a ( curcumin proti plísním a zánětům) chce to ale opravdu 100% připravky žádné lekární bonbony s 15% učinné látky, pokud chcete napište mi zprávu můžu vyfotit, které na to brala moje maminka a zabralo to :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.16 15:09

Prochazim podobnou situaci, za poslední rok mam za sebou několik návštěv u doktoru, většina z nich se mi ani věnovat nechtěla, posílali me do haje nebo k psychiatrovi. U dr. Klubala nakonec diagnostikována chronická borelioza s dalšími koinfekcemi. Nechci tu obtěžovat výčtem potíží, spis apeluji na všechny, nevzdávejte se, kriticky vyhodnocuje sdělení, bojujte za své zdraví, nenechte se odbyt! Jediní, koho vaše zdraví zajímá, jste vy!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
23.12.16 18:07

@haslerkasladka Přesně přesně… člověk si musí cestu najít sám, ještě že ten internet je. Vůbec bych netušila, kam s tím jít. @Kotatko77 Tak tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
27.7.17 13:28

@orchidea2016 muzu se zeptat jaké prášky a kde jste je sehnala? Jsem na tom podobně a nevím co mam dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
27.7.17 17:08

@nestarejtese Doxybene a Azitromicin od Sandoz, ten silnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
27.7.17 17:09

No, jsou na předpis, ale…Dneska se sežene všechno… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama