Atimos na úlevu astmatu

1167
30.5.16 15:17

Atimos na úlevu astmatu

Dobrý den
Ráda bych se touto cestou zeptala zda někdo neužíval sprej atimos na úlevu při astmatu. Mám silné vrozené astma od dětství a moje dr mi píše pouze jeden sprej občas zapomene na to aby napsala dva mám 6 vdechů denně bohužel nevystačím teď má dovolenou. Pokud někdo již neužíváte a máte nadbytek sprejů nebo vám jeden třeba zůstal tak odkoupím. Momentálně má dr dovolenou a na pohotovosti je to šílený plus 90kč jen tak za kecy že si máte zajistit dostatek léků :roll: prosím komentáře jen od lidí kteří mají zkušenost nebo spreje navíc. O jiné nestojím jako abych si zašla jinam nebo tak něco :kytka: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20183
30.5.16 15:21

Nemůže to napsat obvodní? Vím, že třeba Ventolin může napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
30.5.16 15:26

No tenhle právě ne :( nevím proč..jsem z toho už hotová cítím se jako bych dýchala brčkem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
30.5.16 15:31

@A.Suky zastupujici alergolog, pneumolog :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
30.5.16 15:33

Nikdo jí nezastupuje nevím kam se obrátit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
30.5.16 15:33

Jednou mi doktor napsal ventolin ale ten mi absolutně nepomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
30.5.16 15:34

Nedávno jsem dostala na přídechy berotec a prý se údajně přestal vyrábět taky mi to nahradily ventolinem když tam někdo za ní byl ale to je zbytečný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
30.5.16 16:04

No jestli se ti až takhle blbě dýchá, tak bych být tebou taky šla na pohotovost. Nevím nevím, jestli bude ochotný někdo někomu cizímu poslat lék na předpis, který nemůže napsat ani obvoďák…
Jinak pokud vím, tak každý lékař by měl mít nějaký zástup :think: zavolala bych si na tu polikliniku, nebo kde tvá lékařka má ordinaci a zeptala se, za to nic nedáš ;)

Já mám doma jen Ventolin, ten mi na mé občasné potíže stačí, a i tak bych ho nikomu nedala (krom jedné kamarádky, o které vím, že jí ho lékař pravidelně předepisuje)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20183
30.5.16 16:31

@Mar__tanka1983 já myslím, že tady ti odborní mít zástup nepotřebují. Ale šla bych na plicní, ti taky můžou psát všechny spreje. Vzala bych s sebou zprávy z alerga.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20183
30.5.16 16:32

Jinak naše doktorka má teď taky dovolenou, ale je tam sestřička a ta je schopna zajistit recept.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
31.5.16 18:00

No nechtěla sem na plicní pohotovost právě ale jinak dneska se mi už podařilo spreje zajistit takže super :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama