Chronická EBV infekce

Anonymní
13.9.19 10:50

Chronická EBV infekce

Dobrý den, prosím nesetkal se někdo s chronickou infekcí EBV? Mám protilátky svědčící pro chronickou infekci (pozitivní VCA-IgG, EBNA-IgG, EA-IgG), chronická infekce prokázána i v mozkomíšním moku. Doktorka mi doporučila herpesin na dva a půl měsíce. Že prý není určen úplně přímo na to, ale funguje to a že se setkala s poklesem protilátek a zlepšením stavu. Četla jsem ale i o Isoprinosine. Asi je malá šance, že někoho najdu, ale chtěla jsem se zeptat, na zkušenosti, jaké byly u vás příznaky a léčba, případně jestli to pomohlo. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.9.19 11:05

Ahoj, nevím jestli je to úplně ono, ale byla jsem (vlastně pořad jsem) dlohoudobě unavená. Obvoďačka mi udělala krevní testy, vše v pořádku, jen protilátky EBV. Prý z toho může být ta únava, ale nic se s tím prý nedělá :think: mám jíst hodně vitamínu, odpočívat a nestresovat se :lol: no jo, s dítětem jistě :lol: Tak s tím nic nedělám, unavena jsem furt, už jsem si na to tak nějak zvykla. Budu tedy i já ráda za případný rady. Prosím anonym, zdravotní stav.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.19 11:16

Je dulezite, ktere ty protilatky jsou zvýšené. Mrkni na obrázek. I presto, ze mas zvysene protilatky, nemusi se jednat o chronickou infekci…zalezi, ktery typ. Unavu muze delat i nizka koncentrace železa, štítná žláza, stres, ale i jiná chronická infekce, zánět apod.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama