Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahoj, všichni
.. Mám na Vás prosbu. Přítel by chtěl vyzkoušet…,nevím jak to popsat. Není to asi ani masáž ani fyzioterapie. Zkusím vysvětlit…Pán/paní provádí na pacientovi takové rychlé pohyby a člověk se potom uvolní, prokřupe. Nevím, zda mne pochopíte
neumím to moc vysvětlit. Ale přeci jen, kdyby se někdo našel, kdo mne pochopil. Prosím o radu, co to je za “léčení” a pokud znáte přímo někoho, kdo to dělá, šup sem s nim. (Nejlépe Plzeňský kraj)… Děkuji ![]()
PS: Přidám sem screen z insta, aby jste se mohli kdyžtak podívat, co myslím.
@SarikS myslím, že se to jmenuje mobilizace páteře, u nás to dělá jeden neurolog, ale jsem z druhého koutu republiky,
Není to asi ono, ale doporučím myoskeletální medicínu - pomohla mi nejvíce.