Ztráta vlasů po porodu

Anonymní
11.9.19 22:47

Ztráta vlasů

Extrémní padání vlasů po porodu
Holky, oživuji toto téma. Stalo se vám některé, že Vám padaly hromady vlasů a úplně jste vypelichaly? :roll: Přešlo to? Obnovila se zpátky hustota Vašich vlasů? Začínám být zoufalá. :,( A to mám díky bohu krátké vlasy. Mít dlouhé, tak už mě vezou… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.9.19 22:51

Jsem 9,5m po porodu, vlasy pořád padají hodně. Plné hrsti. Mám kouty a tak půlku vlasů. Zkusila jsem toho mraky (vitamíny, zabaly, sampony, vody, kapsle, no poo) a stejně padají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7205
11.9.19 22:55

Pokud se neustálí hladina hormonů, vlády budou padat a řídnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
11.9.19 22:58

Tak to jsem vážně slyšet nechtěla. :( Dnes jsem si nechala ty boky sjet strojkem, ale ještě pár týdnů a můžu vzít hlavu při jednom, při holení nohou… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
11.9.19 23:01
@pannda píše:
Pokud se neustálí hladina hormonů, vlády budou padat a řídnout…

Jsem 4 měsíce po porodu a kojím. :roll: Vrátí se to pak někdy zpátky, nebo zůstanu bez vlasů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Pomohl šampon alpecin pro muže.:hugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7205

Někde jsem slyšela ohlas na nioxin kůru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12630
11.9.19 23:06

Já jsem 4 měsíce po porodu a pořád mi padají úplně hrsti, při mytí vlasů vycesavam celé prameny. Díky bohu mám vlasy hodně husté, že to není tolik poznat. U prvního mi taky padaly dokud sem kojila, pak se to uklidnilo a zas dorostly do původní hustoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
11.9.19 23:06
@Annjaschke píše:
Pomohl šampon alpecin pro muže.:hugging:

O Alpecinu jsem uvažovala. Taky ti padaly po porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
11.9.19 23:09
@Kriss Tina píše:
Já jsem 4 měsíce po porodu a pořád mi padají úplně hrsti, při mytí vlasů vycesavam celé prameny. Díky bohu mám vlasy hodně husté, že to není tolik poznat. U prvního mi taky padaly dokud sem kojila, pak se to uklidnilo a zas dorostly do původní hustoty.

Já jsem tohle právě po prvním porodu nezažila. Je mi z toho do breku, už tak jsem měla těch vlasů málo… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.19 23:10

@Martassek no jeje a to jsem měla vlasy skoro do pasu, vzteky sem si nechala hlavu oholit pak se uklidnily. No doktor nasadil hormonální antikoncepci a hle padají zas :lol: tak už zas jedu alpecin a vyhodila sem prášky do koše změnila stravu zkrátila tak uvidíme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 00:05

To je normální. Taky mi opravdu hodně padaly. A vlastně i všem v mém okolí, po porodech. Při mytí jsem tahala úplné prameny a u dlouhých vlasů to bylo opravdu vidět. Začalo to někdy okolo 4.mesice a rekla bych, že nějak do normálu se to vrátilo až tak po roce. Vidět to bylo na koutech. Tam to prořídlo, pak jsem měla úplné podrosty, které trčely a kroutily se když dorůstaly. :lol:…Myslím, že na to nic moc nezabere. Jsou to hormony a i stres při porodu a po něm. Doporučuju neřešit to a zkusit si toho nevsimat. Ty vlasy zase dorostou. Jsou to pořád "jen,, vlasy… :) Radujte se z miminka. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.19 03:03

Neutracej za zadne,, zazracne" vodicky a sampony, absolutně zbytecny.. Kdyz je to hormonama, tak nepomuze nic, jenom to prezit. Ty vlasy jsou mrtve. Nebude to trvat vecne a dorostou nove ;) Maximalne bych se zeptala v lekarne na nejake vitaminy zevnitr, abys podporila rust novych. U me to nejhorsi bylo asi dva mesice, nekdy kolem pul roku po porodu. A dorostly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8532
12.9.19 06:44

Po porodu je to naprosto běžný stav. Rozhodně to není žádná katastrofa. Vlasy ti určitě dorostou. Já „vypelichaná“ jsem. A nevezou mě. Musela jsem se s tím vyrovnat. Nejedná se o poporodní stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama