Dilatace fissura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 19:49
Dilatace fissura

Ahoj holky které jste měly stejný problém který nyní trápí mne a to fissuru a používali jste dilatátory, mohu se zeptat s jakou velikostí jste začínaly a jak dlouho vám léčba trvala? :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 19:55

Ahoj, já zacla pred tydnem…dal mi jej rovnou proktolog, asi 23?!kontrolu mam za 6 týdnu. ale já ji mám uz rok, 90% roku o ní nevim, ale pak pri tužší stolici to občas prdne a zakrvaci.ale tu jizvu tam citim celoročně. dilatan mam ted ale poprvé, tak uvidíme…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj, já zacla pred tydnem…dal mi jej rovnou proktolog, asi 23?!kontrolu mam za 6 týdnu. ale já ji mám uz rok, 90% roku o ní nevim, ale pak pri tužší stolici to občas prdne a zakrvaci.ale tu jizvu tam citim celoročně. dilatan mam ted ale poprvé, tak uvidíme…

No já právě začínám s velikostí 18 a i to mě bolí, akorát mi to přijde hodně málo pokud to chci vyléčit, tak asi budu postupně přecházet na větší :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:15

A máš ji uz dlouho? ja nevim, jestli půjdu jeste na tu 27,rikal jen kontrola za 6 týdnu.. každý den 10 min před stolici to mam delat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:18
@Anonymní píše:
A máš ji uz dlouho? ja nevim, jestli půjdu jeste na tu 27,rikal jen kontrola za 6 týdnu.. každý den 10 min před stolici to mam delat

Od porodu, tudíž něco přes 5 měsíců ale mám asi 3.. a právě v našem městě je pouze jeden proktolog a to takový, že mi přijde že vůbec neví co má dělat, právě mi řekl ať si koupím ty dilatanty a ať začnu velikostí 18… je ta 23 v pohodě nebo tě to taky bolí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:43

Me ta 23 vubec neboli, potru to celý vzdy mastí, konkrétně Proktis M a je to v pohode od 1.dne.

Váš příspěvek
Reklama