Chtěl odejít do jiného města

Anonymní
2.5.21 20:51

Chtěl odejít do jiného města

Ahoj, chtěla bych znát názory na tuhle moji situaci.
S přítelem jsme minuly rok nastupovali na VŠ. Seznámili jsme se na střední ve stejném městě, ale on zde byl na nitru, takže nebydlime ve stejném městě. No když jsme se rozhodovali, kam pujdeme na VŠ, tak jsme samozřejmě chtěli byt, co nejblíže. On kvůli sportu si vybral Brno. Já byla ochotna tam jít, abychom byli spolu, ale bohužel na jednu školu mě tam nevzali a na druhou ano, ale zjistila jsem, ze by mě to opravdu nebavilo. On měl možnost jít i blíže do jiného týmu, ale více se mu líbil druhy tým. Já mu od začátku říkala, ze to bude náročné a ze se toho bojím. Na podzim začala znovu korona, takže vše bylo online. On mi před par dny řekl, ze ten vztah je opravdu náročný, ze se vídáme málo a ze jsem s tou vzdálenosti měla pravdu. Docela mě nastvalo, ze mi rekne teď něco takovyho, když já jsem mu celou tu dobu to říkala..Další věc je, ze v tom týmu po par týdnech skončil, protože mu řekli, ze mají plno hráčů..Myslíte, ze si raději vybral ten sport než mě, když šel do toho města kvůli tomu? Jak by jste reagovali? A co si o tom myslíte? Předem dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5809
2.5.21 20:57

Řekla bych, že ma nový objev :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
2.5.21 21:01

Řekla bych, že tohle je tpické chlapské myšlení. Nedokáží situaci analyzovat, dokud nenastane.
Nemyslel to ve zlém, pouze takhle blbě uvažuje.
Mám to stejné doma. Občas je to na palici, nebrat si to osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4929
2.5.21 21:13

Spíš vyvstává podstatná otázka, co dál. Ty studuješ školu, která Tě baví, ale jinde, než on? souhlasím s tím, co píše Rosebery o tom, jak to chlapi neumí tak detailně vymýšlet, dokud situace nenastane a nechávají to plynout… Čili očekává, že se přizpůsobíš, aby on nemusel nic řešit a měnit. Typuju podle svého vlastního vztahu. Mám taky takového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
2.5.21 21:20

Proste osud. Neres to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
2.5.21 21:40

Uprime v tomhle bych se rozhodovala stejně jako tvůj přítel. Šla bych na školu co by byla nejlepší pro mě. Buď by to ten vztah ustál a nebo ne :nevim:. Jste ještě mladí. Takových partnerů může ještě být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10993
2.5.21 21:49

No, ty sis vybrala pro sebe nejlepsi skolu, on si vybral pro sebe nejlepsi tym (i kdyz uz tam nehraje?).

Ted spis zalezi, co s tim vymyslite dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5034
2.5.21 21:57
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych znát názory na tuhle moji situaci.
S přítelem jsme minuly rok nastupovali na VŠ. Seznámili jsme se na střední ve stejném městě, ale on zde byl na nitru, takže nebydlime ve stejném městě. No když jsme se rozhodovali, kam pujdeme na VŠ, tak jsme samozřejmě chtěli byt, co nejblíže. On kvůli sportu si vybral Brno. Já byla ochotna tam jít, abychom byli spolu, ale bohužel na jednu školu mě tam nevzali a na druhou ano, ale zjistila jsem, ze by mě to opravdu nebavilo. On měl možnost jít i blíže do jiného týmu, ale více se mu líbil druhy tým. Já mu od začátku říkala, ze to bude náročné a ze se toho bojím. Na podzim začala znovu korona, takže vše bylo online. On mi před par dny řekl, ze ten vztah je opravdu náročný, ze se vídáme málo a ze jsem s tou vzdálenosti měla pravdu. Docela mě nastvalo, ze mi rekne teď něco takovyho, když já jsem mu celou tu dobu to říkala..Další věc je, ze v tom týmu po par týdnech skončil, protože mu řekli, ze mají plno hráčů..Myslíte, ze si raději vybral ten sport než mě, když šel do toho města kvůli tomu? Jak by jste reagovali? A co si o tom myslíte? Předem dekuju.

Studentsky vztahy. Neres to. Rekni mu ze si pujdete kazdy svou cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 22:21
@Lucie_Sx píše:
No, ty sis vybrala pro sebe nejlepsi skolu, on si vybral pro sebe nejlepsi tym (i kdyz uz tam nehraje?).Ted spis zalezi, co s tim vymyslite dal.

No oni mu po par týdnech řekli, ze mají už moc hráčů.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat