Složitá situace po rozchodu - chtěl ještě šanci, ale už je asi po

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 19:34
Chtěl šanci

Ráda bych se svěřila se svým příběhem. Kamarádky už tímto nechci zatěžovat, protože se toho děje pořád kolem mě dost a už mi to je hloupé. Po rozchodu s přítelem, z jeho strany, jsem ho strašně chtěla zpět a klasika, asi každá zná, jsem ho uhnala. Neprestali jsme se bavit, ale on si stihl najít hned jinou. Teď jsem se rozhodla kontakt přerušit. Hodně jsme si toho řekli, včetně toho, že se chtěl vrátit. Že čekal na nějaký můj impulz aby začal bojovat. Že jsem ho měla zablokovat a on by přišel že ho nepotřebuji a začal pro to něco dělat. Věděl že ho chci zpět, ale nechal mě dal ho uhanet až jsem ho uhnala k jiné sukni. Uvědomila jsem si to že jsem udělala chybu a šla na to špatně. Nejsme spolu skoro 3 měsíce. Říká, že mu nejsem jedno, že o mě nechce přijít, ale že chápe že to teď chci takhle. Byla jsem celou dobu v pohodě, teď když vím že jsem měla šanci, jsem z toho zase pryč. Pořád ho vidím jako někoho s kým chci být.. jenom mám strach že už na tohle je pozdě. I když mu nejsem jedno a má mě rád, už asi žádnou další šanci nevidí. Setkal se s tím někdo? Nechci s nim komunikovat, ani nemůžu. Ale tohle zjištění mě bolí a hodně. Když se člověk dozví, že to mohl celý zachránit. Nechci aby mě někdo kritizoval nebo tak něco. Existuje vůbec nějaký šťastný konec, kdy to probíhalo alespoň trochu podobně?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 01.04.19 19:38

Takže on se rozejde s tebou a je to tvoje vina, že si našel jinou? :roll: Hezkýýý

mary.27
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 01.04.19 19:38

Určitě šťastné konce jsou, ale převážně u těch holek, které se neponižují před muži dolézáním a uháněním. V takovém případě má holka velkou šanci, že o ní bude muž bojovat, protože vycítí, že je to hrdá holka co se má ráda a to ho bude fascinovat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 19:42

@mary.27 kdyz jsem mu řekla že s ním nemůžu být v kontaktu, hodně ho to vzalo, od smutku až přes vztek.. nevím co si o tomhle myslet. Nemůže si držet obě. Rozhodne si nemůže držet mě když ví že bych ho chtěla a v posteli spát s jinou. Nějak mám strach že by mu to ani ego nedovolilo myslet na to, že mě ztratil úplně..

terien
Extra třída :D 11287 příspěvků 01.04.19 19:44

Snad tomu sama nevěříš, že by se opravdu vrátil. Nevrátil, ale ví, že ho chces a jenom si s tebou hraje. Když chlap ženskou chce, tak si jí vybojuje a nehraje takovýhle tyjátry. Šťastný konec je pro tebe to, že ses ho zbavila, i když ti to teď tak nepřipadá :hug:

Aamanda
Kelišová 5640 příspěvků 01.04.19 19:44

Nesmysl. Jsou to od něj jenom řeči. Kdyby tě skutečně chtěl, tak by to o tebe bojoval, aniž bys mu dala nějaký zázračný impuls. Kdyby s tebou chtěl být, tak bude, aniž by ses musela ponižovat a dělat ten první krok k záchraně vztahu. Takhle to vidím já.

mary.27
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 01.04.19 19:45
@Anonymní píše:
@mary.27 kdyz jsem mu řekla že s ním nemůžu být v kontaktu, hodně ho to vzalo, od smutku až přes vztek.. nevím co si o tomhle myslet. Nemůže si držet obě. Rozhodne si nemůže držet mě když ví že bych ho chtěla a v posteli spát s jinou. Nějak mám strach že by mu to ani ego nedovolilo myslet na to, že mě ztratil úplně..

až mu konečně dojde, že tě ztrácí, tak teprve začne bojovat. Pokud stále cítí, že je to jen na oko, ale jinak jdeš po něm jako divá, nebude dělat nic…

Uslava
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.04.19 19:55
@Anonymní píše:
Ráda bych se svěřila se svým příběhem. Kamarádky už tímto nechci zatěžovat, protože se toho děje pořád kolem mě dost a už mi to je hloupé. Po rozchodu s přítelem, z jeho strany, jsem ho strašně chtěla zpět a klasika, asi každá zná, jsem ho uhnala. Neprestali jsme se bavit, ale on si stihl najít hned jinou. Teď jsem se rozhodla kontakt přerušit. Hodně jsme si toho řekli, včetně toho, že se chtěl vrátit. Že čekal na nějaký můj impulz aby začal bojovat. Že jsem ho měla zablokovat a on by přišel že ho nepotřebuji a začal pro to něco dělat. Věděl že ho chci zpět, ale nechal mě dal ho uhanet až jsem ho uhnala k jiné sukni. Uvědomila jsem si to že jsem udělala chybu a šla na to špatně. Nejsme spolu skoro 3 měsíce. Říká, že mu nejsem jedno, že o mě nechce přijít, ale že chápe že to teď chci takhle. Byla jsem celou dobu v pohodě, teď když vím že jsem měla šanci, jsem z toho zase pryč. Pořád ho vidím jako někoho s kým chci být.. jenom mám strach že už na tohle je pozdě. I když mu nejsem jedno a má mě rád, už asi žádnou další šanci nevidí. Setkal se s tím někdo? Nechci s nim komunikovat, ani nemůžu. Ale tohle zjištění mě bolí a hodně. Když se člověk dozví, že to mohl celý zachránit. Nechci aby mě někdo kritizoval nebo tak něco. Existuje vůbec nějaký šťastný konec, kdy to probíhalo alespoň trochu podobně?

Utáhne tě na vařené nudli. Kdyby opravdu chtěl, nenechá tě odejít. Vykašlal se na tebe, už tě nechtěl. Pusť ho z hlavy, bude ti líp. :mavam:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8677 příspěvků 01.04.19 20:00

Nikdy jsem podobnym recem moc nerozumnela: miluji ho ,ale cekam na impuls, odkopla jsem ho, ale nechci ho ztratit, nechci o tebe prijit, ale ted mi dej pokoj…ovsem veta: "Věděl že ho chci zpět, ale nechal mě dal ho uhanet až jsem ho uhnala k jiné sukni. " mi neni jasna vubec :think:
Proste jsi ho nahanela, on si nasel jinou, kdyz to zaobali do techto nejasnych reci, neni to uplne definitivni, ty na nej dal budes cekat, v pripade ze ta druha nevyjde ci odjede na dovolenou. Takova nahradnice. :nevim:

Uslava
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.04.19 20:04
@Anonymní píše:

Už jen název tématu: „Chtěl šanci“. Šanci by jsi mu mohla dát ty, kdybys to ty, kdo by mu dal kopačky. Ale on je dal tobě. Máš to nějaký převrácený.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 20:05

Mám asi trochu zkreslený názor o vztazích navázaných hned po rozchodu. Obzvlášť když dotyčný nechce pustit bývalou k vodě a pořád se a ní baví

Uživatel je onlineHalamka
Závislačka 4019 příspěvků 01.04.19 20:05

Já si myslím, že to jsou od něj jen alibisticky kecy. Buď aby si tě udržel po ruce, kdyby neměl do čeho píchnout nebo aby si na tobě honil ego. Hele, jak jsem dobrý a kdybys udělala to a tamto, tak jsi mě mohla mít a teď se cit mizerně, o co jsi přišla.
To jsou takový hemzy, že jen ty by mi udělaly jasno, co je to za povahu. Nashledanou.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 01.04.19 20:06

Nikdy se neponižuj a neuháněj chlapa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 20:09

Nikdy jsem neměla chlapa, kterého jsem strašně moc chtěla. A víš co, je to dobře. :lol: Měla jsem přehnaná očekávání a zkreslené představy. A ty se přestaň chovat jako puberťačka. Buď tě chce a chodí s tebou nebo na něj házej bobek. Tyhle pošahaný hry, kdo měl nebo neměl projevovat zájem a bojovat 8o 8o , kde to jste? Na základce?

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 01.04.19 20:12

Nebuď naivní. Drží si tě jako zadní vrátka. :? Ex mi to udělal taky. On se rozešel se mnou, hned si našel jinou, pak další a další. Ale mně hustil do hlavy jak se k sobě jednou vrátíme, jen to chce čas. Udržoval mě v tom rok a třičtvrtě, kdy jsem čekala až se ke mně vrátí. Chtěl se vrátit až když jsem si našla současného přítele. :roll: Neudělej stejnou blbost.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama