Chtěla bych si popovídat..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.9.21 13:03

Chtěla bych si popovídat..

Ahoj.. Ani nevím jak začít, s partnerem se kterým mám dvě děti teď zažíváme to zatím nejhorší období.. Vše se přihodilo během tohoto roku. Chtěl od nás odejít kvůli jiné, pak si to rozmyslel, asi po měsíci jsem zjistila že kontaktní s ní neskončil, poté se spolu začali scházet.. Jezdil za ní vždy jen co skončil v práci.. Na mě a na děti čas neměl.. Takhle jsem mu to trpěla asi další měsíc kdy jsem s dětmi odešla ven a u nás doma ho nacapala s tou courou jeho matka.. Samozřejmě bylo velké haló, hádky.. Ta cuchta co mu blbka hlavu kterou si vydržoval se na něho vyprdla.. Z domu jsem ho nevyhodila.. Neomluvil se, jedině co mi řekl že tohle se omluvit nedá… Nějak to vypadalo že se z toho dostaneme.. Když v tom si mě našel na sociální síti přítel té cuchty a samozřejmě mi musel poslat screeny toho co mu ten můj psal, co psal jiným a co kupoval té **** ještě lepší že ten kontakt na mě mu musela dát ona a on zbabělec místo toho aby si to vyřídili spolu to hodil na mě.. Takže jsem pak byla naštvaná.. Zase přišla řeč na to že se odstehuje.. Pak přišel s tím že ví, že jsem si to nezasloužila.. Chvilku byl klid a zase to skončilo tak že byl odtažitý, to se děje asi 3 týdny.. Když jsem se ho zeptala co se děje tak buď toho měl hodně v práci nebo se nic neděje.. Před pár dny jsem tedy za ním přišla a narovinu se zeptala.. Vypadlo z něj že si píše s někým jiným, že semnou být nechce.. Že se málo snažím, moc s ním nemluvím a jsem odtazita.. V neděli jsem tedy přišla za ním co řekněme dětem, bude se ptát proč spíš jinde, kam chodíš, co se děje.. Na tož za mnou přišel a vlastně to vše otočil proti mě.. Že nic takového že si píše s jinou mi neřekl, že jsem jen paranoidní… A dnes jedeme zase znovu, nechci s tebou být.. Omlouvám se za ten román.. Potřebuji to že sebe dostat popovídat si o tom s někým.. Chodím i k psycholožce a cítím že už toho je na mě moc.. :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
260
15.9.21 13:08

…tak mu rovnou sbal kufry, když s tebou být nechce. Nebude to jednodušší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.9.21 13:11

Stojí vám za to všechno? Já osobně bych na to nervy neměla a už byla od nej pryč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
15.9.21 13:13

Psychicky tě ničí, a ty si to ještě necháš libit? Vyhodila bych ho hned na začátku tohohle divadla, ať si bydlí s jinyma. Ty že sebe děláš slabocha, necháš do sebe kopat a trapite tím i děti, které vnímají, co se děje.

Buď silná. Držím palce, ať se to vyřeší. A držím palce, ať se mas s dětmi mnohem lip, a nejlépe s někým, kdo si tě bude vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
15.9.21 13:15

Nám se to tu snadno říká, ale sbal buď jeho a vyhoď ho, nebo sebe a děti a odejděte vy. S takovým chlapem žít, tak se zblázním. Bez něj ti bude určitě líp, i když to že začátku asi bude těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 13:18

Jsem na RD starší teď v první třídě, mladší mi ještě ne vezmou do školky.. Tvrdil mi že byl koukat na byt a že by mu měli dát vědět do října :nevim: ale nevím.. Když jsem mu řekla ať se tedy odstehuje, začal s tím že ho vyhazovat nebudu nebo mi sbalí kufry.. Ano.. Začínám si uvědomovat že semnou manipuluje jak se mu to hodí.. Možná neví co chce.. Ani nevím kam bych s dětmi šla kdyby došlo na to že on bude chtít zůstat za každou cenu.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
706
15.9.21 13:25

K tvojí rodině aspoň na chvíli nemůžete? Na koho je napsaný vás byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
15.9.21 13:33
:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 13:35

S rodiči v kontaktu nejsem, v nejhorším bych mohla odejít ke kamarádovi ale to bych šla opravdu jen v tom krajním případě.. Je to mimo.. Musela bych řešit dceři školu a nechci ji to teď takto stěžovat :,(

Byt je tchyně s kterou teď přítel nemluví.. Já s ní v kontaktu jsem, starší k ní chodí na víkend. Jen ji do toho nechci zatahovat.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
2563
15.9.21 13:37

Děláš si to sama, měla jsi ho vykopnout hned, mít klid a nečekat na… vlastně nevim na co čekáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15139
15.9.21 13:37

Záleží na koho je byt alebo či bol kupovaný počas manželstva. Rázne ukončenie by bolo najlepšie, takto sa to môže ťahať mesiace, roky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
15.9.21 13:42
@Anonymní píše:
S rodiči v kontaktu nejsem, v nejhorším bych mohla odejít ke kamarádovi ale to bych šla opravdu jen v tom krajním případě.. Je to mimo.. Musela bych řešit dceři školu a nechci ji to teď takto stěžovat :,(Byt je tchyně s kterou teď přítel nemluví.. Já s ní v kontaktu jsem, starší k ní chodí na víkend. Jen ji do toho nechci zatahovat.. :(

no ty jo ja bych ji do toho klidne i zapojila… ono bud muze toho chlapa srovnat a nebo se s ni treba muzes uz ted domluvit, ze bys tam s jejima vnoucatama chtela zustat ale, ze to s chlapem nedavas… jestli s ni mas aspon trosku dobry vztahy tak by mohla byt na tvoji strane a pomoc ti toho jejiho nezvedenyho syna z toho bytu dostat. Ja bych tohle jako matka u svyho syna fakt nezkousla a stala pri snase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36958
15.9.21 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj.. Ani nevím jak začít, s partnerem se kterým mám dvě děti teď zažíváme to zatím nejhorší období.. Vše se přihodilo během tohoto roku. Chtěl od nás odejít kvůli jiné, pak si to rozmyslel, asi po měsíci jsem zjistila že kontaktní s ní neskončil, poté se spolu začali scházet.. Jezdil za ní vždy jen co skončil v práci.. Na mě a na děti čas neměl.. Takhle jsem mu to trpěla asi další měsíc kdy jsem s dětmi odešla ven a u nás doma ho nacapala s tou courou jeho matka.. Samozřejmě bylo velké haló, hádky.. Ta cuchta co mu blbka hlavu kterou si vydržoval se na něho vyprdla.. Z domu jsem ho nevyhodila.. Neomluvil se, jedině co mi řekl že tohle se omluvit nedá… Nějak to vypadalo že se z toho dostaneme.. Když v tom si mě našel na sociální síti přítel té cuchty a samozřejmě mi musel poslat screeny toho co mu ten můj psal, co psal jiným a co kupoval té **** ještě lepší že ten kontakt na mě mu musela dát ona a on zbabělec místo toho aby si to vyřídili spolu to hodil na mě.. Takže jsem pak byla naštvaná.. Zase přišla řeč na to že se odstehuje.. Pak přišel s tím že ví, že jsem si to nezasloužila.. Chvilku byl klid a zase to skončilo tak že byl odtažitý, to se děje asi 3 týdny.. Když jsem se ho zeptala co se děje tak buď toho měl hodně v práci nebo se nic neděje.. Před pár dny jsem tedy za ním přišla a narovinu se zeptala.. Vypadlo z něj že si píše s někým jiným, že semnou být nechce.. Že se málo snažím, moc s ním nemluvím a jsem odtazita.. V neděli jsem tedy přišla za ním co řekněme dětem, bude se ptát proč spíš jinde, kam chodíš, co se děje.. Na tož za mnou přišel a vlastně to vše otočil proti mě.. Že nic takového že si píše s jinou mi neřekl, že jsem jen paranoidní… A dnes jedeme zase znovu, nechci s tebou být.. Omlouvám se za ten román.. Potřebuji to že sebe dostat popovídat si o tom s někým.. Chodím i k psycholožce a cítím že už toho je na mě moc.. :( :(

Nech ho, aby svou nepřítomnost vysvětlil dětem sám. Hrdina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15139
15.9.21 14:50
@Russet píše:
Nech ho, aby svou nepřítomnost vysvětlil dětem sám. Hrdina.

Kto vie čo by im nahovoril keď je to aký „hrdina“ :roll: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
15.9.21 14:59
@Nickjmeno píše:
Děláš si to sama, měla jsi ho vykopnout hned, mít klid a nečekat na… vlastně nevim na co čekáš :nevim:

Těžko ho může vykopnout z cizího bytu. Zřejmě nemá kam jít, proto tohle všechno trpí. Budu zase trapná, ale holt, když si někdo pořizuje děti s „partnerem“ a nemá zájem uzavřít manželství, které ho poněkud chrání, tak pak se takto diví, že mu hrozí tak akorát odejít s holou… víme čím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat