Chuť na jídlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 16:31
Chuť na jídlo

Ahoj, pořád mám na něco chuť a chci se toho zbavit. Měla jsem blbý období, tak jsem jedla, abych si zlepšila náladu. Teď jsem už celkem spokojená, ale zvykla jsem si pořád jíst a to nechci. Nechci být tlustá :D Myslím na jídlo pořád, když jdu ven, nebo když se dívám na film. Poradíte mi, jak se zbavit těch myšlenek? Díky :D

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5452 příspěvků 05.08.18 16:35

Nejlepší je najít si nějakou manuální činnost u toho nemám čas jíst, když si sednu a pustím film taky furt koukám co bych snědla :mrgreen: když už tě to popadne je fajn třeba sladké nahradit ovocem, když dostanu chuť na něco sladkého radši spořádam půlku melounu než tabulku čokolády ;)

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 05.08.18 17:20

No především potřebuješ pracovat s těmi emocemi, které zajídáš. Případně nedostatek čeho zajídáš?

Problém je v psychice - tu je potřeba vyčistit.

Plus dělat něco smysluplného a zajímavého. Zaměstnat mozek něčím užitečným. Koukání na televizi to zjevně není.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 402 příspěvků 05.08.18 18:08

A proč byste neměla jíst? Akorát si dejte třeba kedlubnu, meruňku, banán; něco zdravého. Já teď zaháním permanentní těhotenský hlad ovocem a později večer slanýma tyčinkama třeba. Ale je to strašný; vejdu do lesa a čumím jestli není někde něco jedlého, jedeme autem a já slintám nad špendlíkama u silnice, zastavíme abych se „vylůlala“, zaběhnu do pole a už mám plný ruce kukuřice :) , v marketu přemýšlím na měsíc dopředu. Dneska mě táhnul přítel od nějakých pofidérních bobulí v lese. Když se zaseknu u nějakého stromu tak slyším; jé, už se zase pase. :roll: :D Jak já vás chápu. :) :) Ale říkám, klidně jezte ale zdravě i když na to
ovoce zrovna nebudete mít vůbec chuť. Pomáhají mi i třeba kešu oříšky. Ale hlavní je být psychicky opravdu v pohodě, aby to nemělo souvislost i dál - mysl se může cítit v pohodě ale podvědomí je věc úplně jiná a ta nás ovládá mnohem víc. ;) …A na zasycení je suprová i ovesná kaše. Když si ráno misku dám, tak do dopoledne hlad nemám. Večer je dobrý třeba bílý jogurt s nakrájeným banánem nebo banán rozšlehaný s mlékem. No zkrátka něco takovéh co opravdu zasytí než rychlé cukry, špatně stravitelné tuky apod… Hlavně žádné pilulky. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >