Obálka na dobírku - lze zaplatit po převzetí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 19:54
Obálka na dobírku

Zdravím, ještě předem bych se chtěla omluvit že to nemá nic společného s dětmi apod., měla bych dotaz zda-li jste se s tím někdo nesetkal. Jedná se o nákup vstupenek na koncert přes bazar. Všichni víme že někdteří lidé nakoupí co nejvíce vstupenek a pak je prodávají dráž. Bohužel na nás žádné lupeny už nezbyly a tak jsme se rozhodli je objednat z druhé ruky. Necháme si je poslat přes dobírku. A moje otázka zní - při převzetí obálky s lístkama, je možné obálku rozbalit a přesvěčit se o tom že lístky tam fakt jsou ještě než dobírku zaplatím? Nebo nějaké jiné rady? Děkuji za odpovědi :)

Reakce:
histep
Závislačka 4054 příspěvků 04.08.18 19:58

Ne neni to mozne, obalku ti posta vyda az po zaplaceni. Jak se vyhnout zaplaceni pokud by slo o podvod nevim, jediny zpusob je z ruky do ruky.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 04.08.18 20:06

U vstupenek z druhé ruky ani nepoznáš, jestli jsou pravé.

smudlinky
Závislačka 2602 příspěvků 342 inzerátů 04.08.18 20:31

souhlasím s oběmi odpověďmi. dobírku bez zaplacení nikdo nevydá a asi není ani možné ověřit platnost vstupenek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >