Chyba při sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
5.1.22 15:21

chyba při sexu

Ahoj, zajímalo by měl jaké to je na začátku těhotenství… stala se nám s přítelem menší chyba, měsic a puk zpět.. měla jsem ale menstruaci, dokonce 12 dní, většinou mám právě víc jak 10 dní, menstruaci mám nepravidelnou, v době kdy se ta chyba stala jsem ovulaci nemela, ale měla jsem u menstruace 20 dní zpoždění, hádám že stresem… testy jsem měla negativní, ale Mam bolesti podbrisku, bolesti prsou a zad, nemám ani výtok nějaký..:D a kromě té menstruace ani jindy krev nebyla.. myslíte si, že můžu být těhotná?- a ještě bych podotkla, že bolesti začali teprve asi 3 zpět, takže pár dní po menstruaci-

Příspěvek upraven 05.01.22 v 16:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2058
5.1.22 15:26

Jaká to byla chyba :lol: modrá smrt nebo nekonečna smyčka :mrgreen:
Jako po takové době by to test odhalil.

Spíš se zaměr na svůj psychicky stav :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.1.22 15:36

@JiříkMazlík vypadl mu kondom a zustal ve mně- test jsem si dělala jakoby za asi 10 dní na to co se to stalo- a pak že 3 dny další, taky negativní mmo-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
5.1.22 15:41

Chyba při sexu vznikla již devět měsíců před tvým narozením.

Příspěvek upraven 05.01.22 v 15:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
5.1.22 15:52
@JiříkMazlík píše:
Jaká to byla chyba :lol: modrá smrt nebo nekonečna smyčka :mrgreen:
Jako po takové době by to test odhalil.Spíš se zaměr na svůj psychicky stav :nevim:

Na svůj psychicky stav se zeměř ty…uchyle jeden. :poblion: Furt tady oblejzáš, slizoune! :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38210
5.1.22 15:56
@kompotuj píše:
Ahoj, zajímalo by měl jaké to je na začátku těhotenství… stala se nám s přítelem menší chyba, měsic a puk zpět.. měla jsem ale menstruaci, dokonce 12 dní, většinou mám právě víc jak 10 dní, menstruaci mám nepravidelnou, v době kdy se ta chyba stala jsem ovulaci nemela, ale měla jsem u menstruace 20 dní zpoždění, hádám že stresem… testy jsem měla negativní, ale Mam bolesti podbrisku, bolesti prsou a zad, nemám ani výtok nějaký..:D a kromě té menstruace ani jindy krev nebyla.. myslíte si, že můžu být těhotná?-

Proč tedy s bolestí nejdeš k lékaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
5.1.22 16:03

@MatildaMatilda upřímně řečeno tohle je internet. A pokud tě některý z mých komentářů pobuřuje na nádraží si můžeš stěžovat na lamparne.
Jestli chceš mi nazývat uchylem tak prosím ale pokud se tvé nadávky budou zhoršovat upozoruji že to nezůstane jen na tomto webu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29607
5.1.22 16:05

@kompotuj co říká těhotenský test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.1.22 16:06

@stinga že jsem negativní.. ale prostě ty bolesti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29607
5.1.22 16:07
@kompotuj píše:
@stinga že jsem negativní.. ale prostě ty bolesti..

tak jak už ti napsal Mazlík, běž k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.1.22 16:07

@Russet nerada tam chodím- do toho je mi 16 a mám strach to říct nějak rodičům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.1.22 16:08

@stinga nerada tam chodím, do toho je mi prostě jen 16.. a mám strach to říct mámě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
5.1.22 16:10

Nepravidelná ms je v tvém věku normální. Pokud nepřijde, bolesti neustanou, řekni to mamce, neboj se, aby te případně zkontroloval gynekolog. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
5.1.22 16:16

@kompotuj promluv si s mámou stav se na gynekologii. Stát se může všechno máma ti hlavu neutrhne a to ani doktor.
A když tak pro tyhle případy alespoň prášek po. Sice to je svinstvo ale furt lepší než něco neplánovaného takhle brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38210
5.1.22 16:48
@kompotuj píše:
@Russet nerada tam chodím- do toho je mi 16 a mám strach to říct nějak rodičům

Máma ti poradí. Třeba máš cystu. Je potřeba břicho prostě prohlédnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat