Chyba při určování pohlaví

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 16:58
Chyba při určování pohlaví

Ahojky maminky, raději anonym, a nechte si ošklivý kecinky, případně.
Diskuze o pohlaví dítěte jsou tu tak z roku 2014, tudíž by mě zajímalo jak je to nyní. :D
Je možné, že se na ultrazvuku doktor splete, řekne (dejme tomu ve 20 UZ), že čekáte holčičku a nakonec se narodí kluk? Moderní technika je nyní dost vyspělá tak by mě zajímalo, zda se to nějaké z vás stalo.

Jsem ve 23 tt, a doktor mi řekl, že čekám holčičku. Nebudu lhát, zrovna nadšená nejsem, sice se říká, že je hlavní že je zdravé, což si myslím že se s tím stejně smířim, ale stejně :( babské rady vycházely na kluka, čínský kalendář taky a celé těhotenství jsem byla hezká a nezvracela. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

NInaL.
Kecalka 117 příspěvků 05.11.18 17:02

Tak babské rady a čínský kalnedár jsou jaksi nic oproti UZ, nemyslíš?

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 05.11.18 17:05

Babske rady a cinsky kalendar fakt nejsou spolehlivy zdroj informaci, treba ten pindik jeste doroste, ale spis asi ne:D chyba se muze stat vzdycky, uvidite na dalsi kontrole. Ale psychicky se pripravujte na holcicku :srdce:

Aspera
Generální žvanilka 20756 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 17:07

Kamarádce řekli při obou těhotenství, že čeká holčičku a má doma dva kluky. Podruhé sama říkala, že holce bude věřit, až ji uvidí a zase kluk.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 05.11.18 17:08

:roll: ještě zkus tu facebookovou aplikaci na určování pohlaví.
Stát se to může,že by neviděl pindíka..ale je to nepravděpodobné.

hani28
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 05.11.18 17:12

Tak za ty 4 roky se technika ultrazvuku asi moc nezmenila :lol: cele tehotenstvi jsi byla hezka? Vzdyt jsi teprve za polovinou :lol: Stat se to urcite muze, ze to urci spatne, ale urcite bych UZ verila vice nez cinskemu kalendari.

ugluk
Hvězda diskuse 43067 příspěvků 05.11.18 17:13

Dobrý ultrazvuk, zkušený doktor a správně natočené miminko jsou dost velká jistota, 100% není nikdy nic. Mé miminko mělo kolem 20.tt to kávové zrno opravdu neodpáratelné, potvrzeno i z krve. Čínský kalendář tvrdí kluka, dle břicha mě taky každý tipuje na kluka, jsem krásná, pleť jak mimino a nezvracím :mrgreen: Stejně jsem vypadala i v těhotenství s první dcerou.

Uživatel je onlineiziwolvie
Kecalka 385 příspěvků 05.11.18 17:15

Zkušenost stará tři roky - byla jsem v porodnici na pokoji s maminkou, která měla doma nachystáno vše růžové, protože podle doktorů čekala holčičku. A jaké bylo překvapení, když jí na sále oznámili, že má chlapečka. :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 8183 příspěvků 05.11.18 17:17
@Anonymní píše:
Ahojky maminky, raději anonym, a nechte si ošklivý kecinky, případně.
Diskuze o pohlaví dítěte jsou tu tak z roku 2014, tudíž by mě zajímalo jak je to nyní. :D
Je možné, že se na ultrazvuku doktor splete, řekne (dejme tomu ve 20 UZ), že čekáte holčičku a nakonec se narodí kluk? Moderní technika je nyní dost vyspělá tak by mě zajímalo, zda se to nějaké z vás stalo.Jsem ve 23 tt, a doktor mi řekl, že čekám holčičku. Nebudu lhát, zrovna nadšená nejsem, sice se říká, že je hlavní že je zdravé, což si myslím že se s tím stejně smířim, ale stejně :( babské rady vycházely na kluka, čínský kalendář taky a **celé těhotenství jsem byla hezká a nezvracela. **

ja byla cele tehotenstvi uplne prekrasna, kazdy rikal jak zarim a nevolnosti jsem mela nula cela nula. Mam prenadhernou princeznicku a jsem stastna. Kluka bych taky brala, kdyby mi priroda nadelila, ale holcicka je proste TOP.

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 05.11.18 17:21

Samozřejmě se může stát, že se lékař zmýlí. Oni to určení pohlaví moc neprožívají, na každou pacientku mají vyhrazený čas a raději ho investují do vyšetření vnitřních orgánů…
Může být dítě špatně natočené, může mít pupečník mezi nohama a tím zkreslit výsledek.

Nicméně nemyslím, že by se to stávalo nějak extra často. A babské rady a čínský kalendář? Tam bude ta chybovost mnohem vyšší. Řekla bych až padesátiprocentní. Podle čínského kalendáře by měl být jeden ze synů dcera, no tak dcerence cosi přebývá mezi nohama. :lol: Jsou to nesmysly ;)

Ba412
Kecalka 363 příspěvků 05.11.18 17:24

Na poslednim uz v ca 33 tt mi rekli, ze to vypada na holcicku, no a narodil se kluk! I podle babek v ulici jsem se zmenila a vypadala na holku.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 05.11.18 17:30

Já nezvracela vůbec, hezká teda vážně nejsem a podle břicha všichni tipují kluka. Podle UZ ve 13., 20. i 28. týdnu holka. Ale já bych byla ráda i za toho kluka, vůbec mi na tom nezáleží :D Každopádně jsi asi jediná ženská, o které bych slyšela, že není odvařená z holčičky. Kolem sebe mám spíš samý praštěný co obrečely, že budou mít kluka :roll:

Janli
Kelišová 5996 příspěvků 9 inzerátů 05.11.18 17:38

Počkej si na ultrazvuk po 30tt. Ale upřímně, babský rady a čínský kalendář :roll: . Jsme ve 21.století.

Makito
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 05.11.18 17:42

Tak já měla v obou těhotenstvích krásné vlasy, krásnou pleť, stejně špičaté břicho a první je holka (někdy chováním jako kluk :mrgreen:) a druhé je kluk. Teď jsem na tom úplně stejně a nenechali jsme si to říct, takže vůbec netuším. V prosinci se uvidí :lol:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16449 příspěvků 05.11.18 17:47

věřila bych spíš ultrazvuku, i když i tam může dojít k omylu ;) A holčičky jsou taky fajn :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >