Velké břicho už v 5. měsíci

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:08
Velké bricho uz v 5 mesici

Ahojky holky chci se zeptat asi blbe jsem v 21 tydnu jak veliky jste mely bříška me ted hrozne vyrostlo uz ho mam jak v 9 mesici teda mela jsem slzsby základ nijdy jsem hubena nebyla to to těhotenství už moc dlouho neutajin :lol:

Přečtěte si článek: Přibírání v těhotenství: Kolik kilo je normálních?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 05.11.18 10:12

Jevamane :-D v tu dobu jsem měla břicho už šílený. V 7 mi lidí říkali, že to mám už za pár určitě :lol: … Nabrala jsem 23kg celkem. Takže jsem byla jak dýně :D . Každý to má jinak :)) nemůžeš se takhle srovnávat :))

Janli
Kelišová 6266 příspěvků 05.11.18 10:14

V prvním těhotenství jsem to mohla tajit ještě v šestým měsíci. U třetího jsem to neukecala už ve třetím měsíci a v pátým se mě ptali, kdy budu rodit.

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:16
@Lucius08 píše:
Jevamane :-D v tu dobu jsem měla břicho už šílený. V 7 mi lidí říkali, že to mám už za pár určitě :lol: … Nabrala jsem 23kg celkem. Takže jsem byla jak dýně :D . Každý to má jinak :)) nemůžeš se takhle srovnávat :))

Vim ze to pak schodim ale bojim se abych ten porod udychala

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:18
@Janli píše:
V prvním těhotenství jsem to mohla tajit ještě v šestým měsíci. U třetího jsem to neukecala už ve třetím měsíci a v pátým se mě ptali, kdy budu rodit.

Chtela bych to.utajit do vanoc ale uz ted nekteri rypiu ze kynu????????????

Jasmina81
Kecalka 385 příspěvků 05.11.18 10:19

Já už teď v 16tt břicho neutajím :oops:

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:23
@Jasmina81 píše:
Já už teď v 16tt břicho neutajím :oops:

Tak ja byla silna uz pred tim tak to mam asi jednodusi i když samozdrejme par lidi se najde co mi reklo uz nezer :lol:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 05.11.18 10:24

V prvním těhotenství jsem az do porodu nosila svoje oblečení. V druhém těhotenství mi vyskočilo bricho snad hned co jsem pocurala test a v 15tt uz jsem musela kupovat těhotenské oblečení. Ted jsem ve 34tt a začínají mi byt krátká i těhotenská trička. Podzimní kabát zapnu jen tak tak a na svojí zimní bundu se tak maximálně mužů chodit divat.

axlpol
Závislačka 2741 příspěvků 79 inzerátů 05.11.18 10:27

@nunyqq jsem stejně 21t. je to druhé těhotenství.U první­ho s dvojčaty jsem tak veliké břicho neměla.Ted při druhém to vyskočilo snad hned u početí a ted vypadám tak na 9m.hlavně večer se nějak nafoukne :lol: ráno to celkem jde,ale postupně celý den „tvrdne“ a zvětšuje se.

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:28
@Oliverka28 píše:
V prvním těhotenství jsem az do porodu nosila svoje oblečení. V druhém těhotenství mi vyskočilo bricho snad hned co jsem pocurala test a v 15tt uz jsem musela kupovat těhotenské oblečení. Ted jsem ve 34tt a začínají mi byt krátká i těhotenská trička. Podzimní kabát zapnu jen tak tak a na svojí zimní bundu se tak maximálně mužů chodit divat.
;) ;) ;) ;) promin ale fajt si me pobavila tak jsem zvedava jak nakynu ja vahu mam klasickou ted nenabiram na vaze zas tak moc ale ze zacatku jsem byla ve fazy hubnuti s doktor mi dietu zajazal tak jsem zacla jist normalne a behem mesice a pul 11 kiko nahore :? :,( :?
Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 05.11.18 10:29

@nunyqq to já měla opravdu dvakrát větší :D . Buď v klidu. Rodila jsem dvakrát, dvakrát jsem nabrala 23-25kg. Oba porody úplně v pohodě, bez komplikací, děti zdravé, já taky, ani strie nemám, to je mi do teď záhadou :lol: . Teď mam míň kg než před prvním otěhotněním :kytka:

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:30
@axlpol píše:
@nunyqq jsem stejně 21t. je to druhé těhotenství.U první­ho s dvojčaty jsem tak veliké břicho neměla.Ted při druhém to vyskočilo snad hned u početí a ted vypadám tak na 9m.hlavně večer se nějak nafoukne :lol: ráno to celkem jde,ale postupně celý den „tvrdne“ a zvětšuje se.

Tak takle velike urcite nemas

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:32
@Lucius08 píše:
@nunyqq to já měla opravdu dvakrát větší :D . Buď v klidu. Rodila jsem dvakrát, dvakrát jsem nabrala 23-25kg. Oba porody úplně v pohodě, bez komplikací, děti zdravé, já taky, ani strie nemám, to je mi do teď záhadou :lol: . Teď mam míň kg než před prvním otěhotněním :kytka:

Kdybych mela jen bricho to je pohoda ake ja nabrala vsude v obljceji nohy ordel ruce :lol: :lol: :lol: no snad to udejcham a maly bude v poradku

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 05.11.18 10:32
@nunyqq píše: ;) ;) ;) ;) promin ale fajt si me pobavila tak jsem zvedava jak nakynu ja vahu mam klasickou ted nenabiram na vaze zas tak moc ale ze zacatku jsem byla ve fazy hubnuti s doktor mi dietu zajazal tak jsem zacla jist normalne a behem mesice a pul 11 kiko nahore :? :,( :?

Podle mě to s váhou nemá ani kolikrat co delat v prvním těhotenství jsem nabrala 17kilo a břicho žádné,ted mam nahoře šest kilo a je mi malé i těhotenské oblečení.

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 05.11.18 10:35
Aspin se
@Oliverka28 píše:
Podle mě to s váhou nemá ani kolikrat co delat v prvním těhotenství jsem nabrala 17kilo a břicho žádné,ted mam nahoře šest kilo a je mi malé i těhotenské oblečení.

Aspon se na chlap s cim mazlit kdybys byla jak lunt tak nema poradne co pomazlit

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >