Vyvolání porodu tabletkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natalianka
Povídálka 12 příspěvků 04.11.18 08:33
Vyvolavani porodu tabletkou

Ahoj jsem 39tt a mam v sobě jednu tabletku uz asi pul hodinky a zatím se nic neděje. Do kdy by se měly kontrakce rozběhnout? A je to bolestivejsi než normalni porod? Docela mam strach tak poprosim o nějaké zkušenosti :nevim:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 04.11.18 08:37

Mně trvalo po zavedení hodinu než se něco začalo dít. Ale pak to byl fofr. Vydrz :kytka:

Flyingfrog
Extra třída :D 12124 příspěvků 04.11.18 08:40

To se nedá říct, kdy se začne něco dít. U tebe je i brzo. Zřejmě zdravotní důvody?

Záleží i na obsahu prostinu v tabletě. Mám za sebou 3 vyvolávané porody. U prvního slabé kontrakce do půl hodiny, ale zbytek dne nic. Porod se rozjel až po dalších dvou večer.
U dvou dalších silné kontrakce taky do půl hodiny. První porod od silných kontrakcí 12,5h, druhý 4,5 a třetí 3h45min.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 04.11.18 08:44

Me se po prvni tabletce nic nedelo az kdyz zavedli druhou zacly kontrakce (asi za pul hodiny..)

Billie874
Stálice 83 příspěvků 04.11.18 08:57
@Natalianka píše:
Ahoj jsem 39tt a mam v sobě jednu tabletku uz asi pul hodinky a zatím se nic neděje. Do kdy by se měly kontrakce rozběhnout? A je to bolestivejsi než normalni porod? Docela mam strach tak poprosim o nějaké zkušenosti :nevim:

Mně zavedli prvni pulku tabletky ve stredu po poledni a do čtvrtka jsem jeste dostala dve tabletky a porod se mi rozjel ve ctvrtek v pul jedenacty vecer. Pak to byl fofr a za 4,5 hodiny byla dcera bez komplikaci venku. Niceho se neboj a bud trpeliva nekdy to neni hned ;)

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 04.11.18 08:58

Tohle Ti nikdo neřekne. U každého je průběh jiný, žádný čas v tomto neexistuje. Někdo se rozrodí po jedné tabletě, někdo ani po třech. Mně začaly kontrakce hodinu po podání tablety, za další hodinu a půl bylo mimčo na světě. Co se té bolestivosti týče, tak mám srovnání se spontánním porodem a byl to rozdíl obrovský. U vyvolávaného ty kontrakce byly mnohem intenzivnější, bolestivější. Ale zvládnout se to určitě dá, epidurál jsem neměla a stav po císaři byl mnohem horší. ;)

Mia25
Kecalka 361 příspěvků 04.11.18 09:34

Mě začaly kontrakce po druhé tablete a malá byla za 4,5 hodiny venku ;)

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 04.11.18 10:08

Já byla na vyvolávání ve 39+2 a první bolesti přišly asi 20 minut po zavedení tablety. Ale už jsem měla pár dnů poslíčky a cítila jsem, že to k porodu směřuje.

Janakatabara
Kecalka 152 příspěvků 04.11.18 10:19

U mě se po zavedení 3 hodiny nic nedělo, v klidu jsem si četla a po těch třech hodinách mi dr.rekla, že jsem otevřená na 6 cm…Pak začaly mírné kontrakce a do hodiny byla malá venku.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 04.11.18 10:49

Já dostala ještě další 3 a nic.. Je to prostě individuální

Miasofi
Kecalka 397 příspěvků 04.11.18 10:58

Já dostala v osm ráno půlku, o půl deváté další půlku a pořád nic. Tak o půl desáté celou a malá se narodila 10,40. První porod vyvolávaný, druhý spontánní a nesrovnatelné. Ten vyvolávaný jsem téměř necítila, kdežto u spontánního bolesti šílené, jsem zvědavá co mě čeká teď napotřetí. Starší dcerka pořád předpovídá císaře :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >