Hcg 861

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanetka333
Povídálka 36 příspěvků 03.11.18 14:59
Hcg 861

Ahuj, prosim Vas mohl by mi tu nekdo poradit, kolegine z prace sla na odber krve jako samoplatce a ma tam cislo 861, na ultrazvuk jde az 21.11. Tak se mne ptala jestli nevim v jakem tydnu tehotenstvi muze byt podle hcg, ms mela naposledy 25.9.18 a podle vypoctu by mohla byt tak v patem tyd.teh. a take zalezi kdy mela ovulku, akorat ze si ji nezaznemava :zed: tak nevim,
Jen sme se chtely zeptat jestli to hcg souhlasi tim tydnem 5. :think:
Dekuji za odpoved

Reakce:
Brokianaa
Závislačka 4627 příspěvků 03.11.18 15:03

Tydny těhotenství se pocitaji od prvniho dne posledni MS. Na ovulaci nezalezi.

Helileli
Závislačka 3145 příspěvků 03.11.18 15:09

Stačí si zadat do vyhledávače „hodnoty hcg“ a najdeš tabulku… Rozptyl pro 21 dnů po početí je docela široky, od nějakých 18 jednotek po skoro 8tis.

Janča209
Echt Kelišová 7560 příspěvků 03.11.18 15:24

Já jsem měla HCG 815 19 den po ovulaci.

Kukacka123
Závislačka 2811 příspěvků 03.11.18 15:32

@zanetka333 jaknuz tu zaznelo…ovulaci mame kazda jindy, pocita se to podle posledni MS, jsou na to i kalkulacky ;) at tak zada datum a ono ji to vyplivne ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >