Dvojčata 2019

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lorelai947
Kecalka 188 příspěvků 04.11.18 08:26
Dvojčata 2019

Ahoj, najde se tu někdo kdo v roce 2019 očekává narození dvojčat nebo i vícerčat? Všude je k dostání milion brožurek o těhotenství, porodu a výchově jednoho prcka, ale když čekáte miminka dvě nebo i víc, musíte si spoustu věcí dohledávat a zjišťovat samy. Proto zakládám tuto diskuzi (kterou pak můžeme převést na skupinku), abychom si tu mohly radit, debatovat, podporovat se, pomáhat si… Pokud se k nám připojí i maminky, které už mají své děti na světě a tudíž mají spoustu cenných informací a zkušeností, mohou se k nám přidat také.

Něco o mě: Jsem po jednom ZT, v létě jsem zjistila, že jsem těhotná a hned při první kontrole se ukázalo, že jsou tam rarášci dva. To byl pro mě hrozný šok. Až zpětně jsem zjistila, že mám dvojčata v rodině, ale už pár generací se neobjevily a tudíž se na ně postupem času zapomnělo… No, pěkný překvápko to bylo :lol: :lol: :lol:

Těším se na Vás až to tu pořádně rozjedem :dance: :pankac: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
suzka1
Stálice 69 příspěvků 04.11.18 09:38

Ahoj,rada se pridam :) Jsem ve 22tt a cekame jednovajecna dvojcatka :hug: Pohlavi miminek si nechavame jako prekvapeni :srdce:

Leňa31
Povídálka 14 příspěvků 04.11.18 18:03

Ahoj taky čekám jednovaječný dvojčátka. Jsem 16tt. Nejdřív šok ale teď už se na ně těším :)

lorelai947
Kecalka 188 příspěvků 06.11.18 11:48

Ahoj holky, já jsem v 19tt a čekáme teda dvouvaječný dvojčátka. Doufala jsem proto, že by to mohl být páreček, ale zatím to vypadá na dva kluky.
Leňa31 - Vy už víte pohlaví?

Leňa31
Povídálka 14 příspěvků 06.11.18 19:34
@lorelai947 píše:
Ahoj holky, já jsem v 19tt a čekáme teda dvouvaječný dvojčátka. Doufala jsem proto, že by to mohl být páreček, ale zatím to vypadá na dva kluky.
Leňa31 - Vy už víte pohlaví?

No já bych i ráda věděla co čekám ale prckové moc nespolupracují ????. Zítra máme kontrolu, tak snad už se to dovím. :lol:

Nugetkka
Kecalka 327 příspěvků 07.11.18 10:39

Ahój :palec: Taky čekám dvojčátka :lol: dnes 10+6tt, příští středu nás čeká screening. V červnu jsem prodělala ZT a pak bylo velké překvapení, že čekáme dvojčátka, asi to tak prostě mělo být ;) Podle všeho by měli být dvojvaječný a vše je tak, jak má být :palec: Jinak bříško už mám tak velké, že ho jen těžko schovávám :lol:

PavlínaK33
Nováček 10 příspěvků 08.11.18 21:30

Ahoj holky, taktez se pridavam..jsem v 8tt a dnes mi pan doktor oznamil, ze cekam dvojcatka..Šok jako blázen :)

Hanullak
Povídálka 25 příspěvků 08.11.18 22:45

Ahoj, tak se taky přidávám. :mavam: Včera jsem se dozvěděla o dvojčátkách necelý 7tt.
Taky jsem v šoku, ale šťastná i když je to mé né úplně plánované první těhotenství. :D ;)
Ještě nemám ani průkazku ani všechno ostaní, ale o to víc jsem ráda za tuto diskuzi. ;) Hodně štěstí všem!!

Nugetkka
Kecalka 327 příspěvků 09.11.18 07:00

@PavlínaK33 @Hanullak holky gratuluju k dvojčátku :hug: budeme si tu radit. My včera byli na večeři u rodičů, tak jsme jim oznámili, že čekáme dvojčátka. Kdy jste řekli nebo budete říkat vy? Já jsem11+1 a pořád mám strach, jestli není brzo :roll:

Catule
Kecalka 338 příspěvků 09.11.18 07:59

Všem moc gratuluji k dvojcatkum :hug: Já už ty svoje mám na světě 7.měsíců. Nebojte se ničeho dá se to zvládnout :D ty naše se narodili v dubnu v 37 tt chlapeček měl 2816g a holčička 2630g. Pro inspiraci posílám foto ať víte na co se můžete těšit :mavam:

Nugetkka
Kecalka 327 příspěvků 09.11.18 08:24

@Catule Jsou úžasní, páreček že jo? :palec: já mám za sebou jedno zt a vím, že to nejspíš byla jen náhoda ale plaším úúúplně ze všeho :lol: nejradši bych je už měla u sebe ale to se pak budu bát zase jiných věcí… jsem už ve 12tt tak si říkám, že to nejrizikovější období mám snad už za sebou ;)

PavlínaK33
Nováček 10 příspěvků 09.11.18 08:43

@Nugetkka rodině jsme to uz rekli, i kdyby se nedejbože neco stalo, tak sem chtela aby to vedeli.Ja je mam jako velkou oporu a tak me vcera lecili z toho soku, ze nebude 1 mrňous, ale 2 :D

PavlínaK33
Nováček 10 příspěvků 09.11.18 08:44

@Catule no to jsou božani :srdce: Vazne se to zvladnout? Ja se nejvic obavam spani v noci :D spousta holek psalo, ze se detem musi dat nejakem rezim, ale rikala jaem si, zda ke to vubec od malicka mozne :)

Hanullak
Povídálka 25 příspěvků 09.11.18 09:49

@Nugetkka I když vím že je na to ještě hodně brzo, tak mamce a tátovi jsem to už řekla. Bydlím od nich dost daleko ale je to pro mě veliká opora. Navíc je to mé první těhotenství a ať by se mělo stát cokoli nevím kdo jiný by mi měl dát lepší rady než moje mamka. :) A hrozně se mi ulevilo, ze to ví alespoň někdo. :palec: Tohle oznamování je asi dost individuelní, ale na mě by to moje maminka vševědka stejně hned poznala :D :hug:

Hanullak
Povídálka 25 příspěvků 09.11.18 10:38

@Catule wow, nádherný štěstíčka! :D pro mě je to zatím nepředstavitelné. Ještě před dvěma týdny jsem netušila že jsem těhotná a najednou se raduji ze dvojčat a přeju si jen to aby bylo všechno v pořádku. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >