Zpět na web

  • načítám...

31674532_2120855287932631_5288894080586088448_n.jpg

Všem moc gratuluji k dvojcatkum :hug: Já už ty svoje mám na světě 7.měsíců. Nebojte se ničeho dá se to zvládnout :D ty naše se narodili v dubnu v 37 tt chlapeček měl 2816g a holčička 2630g. Pro inspiraci posílám foto ať víte na co se můžete těšit :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...