Prosím o radu / názor - můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 04.11.18 18:49
Prosím o radu / názor - můžu být těhotná?

Dobrý večer… neberu antikoncepci, s přítelem provozujeme prerusovany sex.. mám strašně bolavé a zvetsene prsa, bolest v podbřišku, nafoukle břicho a takový divný pocit. Ve čtvrtek jsem byla na gynde, mudr mi řekl, že se mi právě uvolnuje vajíčko. Znamená to tedy že nemůžu být těhotná? Nebo že je oplodněné? Vim, měla jsem se ho zeptat… Ale říkám si, že kdybych byla těhotná, tak mi to řekne narovinu…

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 04.11.18 18:53
@pajule022 píše:
Dobrý večer… neberu antikoncepci, s přítelem provozujeme prerusovany sex.. mám strašně bolavé a zvetsene prsa, bolest v podbřišku, nafoukle břicho a takový divný pocit. Ve čtvrtek jsem byla na gynde, mudr mi řekl, že se mi právě uvolnuje vajíčko. Znamená to tedy že nemůžu být těhotná? Nebo že je oplodněné? Vim, měla jsem se ho zeptat… Ale říkám si, že kdybych byla těhotná, tak mi to řekne narovinu…

Ve čtvrtek jsi zřejmě měla ovulaci. Pokud jste ten večer měli přerušovaný sex, mohlo dojít k oplodnění.

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 04.11.18 18:55

@Russet spíš jsem myslela, jestli to, že mi uvolňuje vajíčko znamená, že jsem těhotná nebo je to ovulace…

Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 04.11.18 18:57
@pajule022 píše:
@Russet spíš jsem myslela, jestli to, že mi uvolňuje vajíčko znamená, že jsem těhotná nebo je to ovulace…

Uvolnění vajíčka chápu jako ovulaci. Pak vajíčko putuje vejcovodem a do 12 hodin může být oplodněno.
Kdybys už byla těhotná, neuvolňovalo by se ti teprve vajíčko.

karkarka
Závislačka 2877 příspěvků 04.11.18 19:14

Mela si zrovna ovulaci.

Janli
Kelišová 6336 příspěvků 04.11.18 19:18

Při podobných dotazech se mi vždycky vybavuje diskuze o zbytečnosti přírodopisu na základní škole :? .

Ketris
Echt Kelišová 9594 příspěvků 04.11.18 19:20

Rekla bych ze to byla ovulace :jazyk:

karkarka
Závislačka 2877 příspěvků 04.11.18 19:20

@pajule022 kolik ti je,ze nevis jak funguje zenske telo?

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 04.11.18 19:23
@pajule022 píše:
8o
Nikkif
Povídálka 28 příspěvků 04.11.18 19:32

Uvolňování vajíčka je ovulace … pokud jsi měla sex v době kolem toho, tak těhotná klidně být můžeš a je jedno jestli přerušovaný nebo ne … znáš to, stačí kapka …

Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 04.11.18 21:31
@Janli píše:
Při podobných dotazech se mi vždycky vybavuje diskuze o zbytečnosti přírodopisu na základní škole :? .

Když já ještě při přírodopisu moc pozor nedávala. Až o bižuli :jazyk:

Janli
Kelišová 6336 příspěvků 04.11.18 21:38
@Russet píše:
Když já ještě při přírodopisu moc pozor nedávala. Až o bižuli :jazyk:

Tam už jste měli praktika, co? :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12257 příspěvků 04.11.18 21:48
@Janli píše:
Tam už jste měli praktika, co? :mrgreen:

Tak trochu. Ale stejně to bylo trošku trapné být zkoušena z rozmnožovacích orgánů. Člověk to prolistoval po obdržení učebnice a pak se modlil, aby nebyl zrovna na to „tasený“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >