Rennie v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Knedl24
Nováček 7 příspěvků 04.11.18 16:17
Rennie v těhotenství.?

Použivaly ste v těhotenství Rennie na žáhu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
KaNaKaNa
Nováček 8 příspěvků 04.11.18 16:20

Jop! Temer denne :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 43571 příspěvků 04.11.18 16:20

Ano a pomáhá mi.

saadet
Extra třída :D 11859 příspěvků 4 inzeráty 04.11.18 16:36

@Knedl24 otázka zní kdo ne? :mrgreen: umřela bych bez něj! Takže ano :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 43571 příspěvků 04.11.18 16:39

Myslím, že je to jediný lék, u kterého mi lékárnice schválila vyšší dávky než jako netěhotné :mrgreen: Neb prý pokud netěhotnou pálí žáha, tak je příčina někde hlubší a měla by se v prvé řadě řešit ta, než ji zakrývat. Zatímco těhotná má tu příčinu dost jasnou a časem se „vyléčí“ sama, takže když jsem vystrčila břicho, prý jich můžu klidně 10 denně :mrgreen: Většinou ale jeden-dva postačí.

Mala.ještěrka
Kecalka 320 příspěvků 04.11.18 16:46

Ze mě si i manžel dělal srandu, že by nám ten výrobce Rennie mohl pomalu zaplatit dovču, protože mu neuvěřitelně zvedám tržby :lol:

dobromyslin
Povídálka 29 příspěvků 04.11.18 17:03

Máme doma, ale mě nepomohl..

ančapepča
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 04.11.18 17:07

Já jsem v těhotenství usínala s Rennie v puse. Na každé straně jsem měla jeden. To mě zachránilo :)

semisova
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.11.18 17:12

Mě vůbec Rennie nezabiral, doktorka mi napsala Helicid (je volne prodejny) od te doby jednu tbl každý večer a nevím co je pálení žáhy.

ShadowDancer
Kecalka 110 příspěvků 04.11.18 17:19

Mě žáha pálila asi dvakrát ke konci, ale jedla jsem ho na nevolnosti a pomohl mi přežít cestu hromadnou dopravou a jízdy v autoškole :lol:

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 04.11.18 17:30

Manžel pak už v lékárně ani neříkal co chce, A hned měl balení před sebou. Když tam šel s receptem na vigantolu, tak se lékárnice smála že bude muset snížit objednávku u dodavatele :mrgreen:

chmz
Kecalka 156 příspěvků 04.11.18 17:41

Mne nepomohl, ale v tehotenstvi se muze. Mme zabral az gaviscon

Svistice
Neúnavná pisatelka 17534 příspěvků 18 inzerátů 04.11.18 17:51

@Knedl24 Ano, denne. Doporuceno gynekolozkou.

Janli
Kelišová 6315 příspěvků 04.11.18 17:53

Ve třetím trimestru to byla významná složka mojí stravy :mrgreen: .

tulipán
Závislačka 3369 příspěvků 04.11.18 19:20

V kazde kabelce jsem mela krabicku, na stole v praci, u sebe i muze v aute, aby nahodou nedoslo :zed: . Oak jsem tady na emiminu nasla radu, ktera me doslova zachranila a usetrila jsem si nemalo penez a hlavne silene paleni, ktere me nenechalo spat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >