Strie v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lesanka22
Povídálka 36 příspěvků 05.11.18 14:36
strie v těhotenství

Ahoj holky :) ráda bych se zeptala, jaké krémy na strie ste v těhotenství používali a kdy je vhodné začít s mazáním bříška? Popřípadě zda nemáte někdo zkušenosti s ekologickým krémem 2SIS Mini me (prosím případné připomínky v ekologii či veganství si prosím odpusťte každý máme svuj životní styl :* ) Děkuji ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5595 příspěvků 05.11.18 14:39

Mazat čímkoliv, já mazala kokosovým olejem. Ideálně začít dřív než bříško poroste :) hlavně mít tu kůži pořád hydratovanou. Nicméně Strie jsou hodně dané geneticky, někdo nemaže a nemá, někdo maže jak blázen a stejně popraská :nevim:

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 05.11.18 14:47

Mazat čímkoliv a modlit se za dobrou genetickou výbavu. Já mazala a mazala a mazala a mám břicho popraskané úplně příšerně. A hezky s prvním mi praskalo od pupíku dolů a s druhým od pupíku nahoru :zed:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 05.11.18 14:49

@Lesanka22 olej od Weledy :palec: popripade pak sem mela i od Saloosu…neni spatny, ale Weleda mi prisla takova konzistenci lepsi a vonavejsi :mrgreen: jinak udelaly se mi asi 3 male na kazdem boku az ke konci, uz nejsou skoro videt, mazu jeste i ted ;) jo a mazala sem od 1. screeningu…

Příspěvek upraven 05.11.18 v 14:50

Jasmina81
Kecalka 278 příspěvků 05.11.18 14:50

Mazala jsem u prvního těhotenství,pou­žívala jsem krémy přímo pro těhotné a popraskalo :? Teď mažu od začátku kokosovým olejem hned od začátku, ať to není ještě horší. Chtěla jsem si koupit weledu, ale ta cena :roll: kokosak myslím poslouží stejně ;)

Uživatel je onlineJan89
Kecalka 258 příspěvků 1 inzerát 05.11.18 15:03

Já střídám od Saloosu meruňkový olej, z DM (tuším Alverde) z tý řady pro těhotný olej ze slezovýho květu a ještě mám od Hippu tělové máslo-taky pro těhulky ;) Mažu poctivě od začátku a teď jsem 37tt a nemám zatím žádnou strii (ťukám :lol: ). Jinak strie mám z puberty na bokách jak jsem najednou hodně přibrala…teď díky bohu nic :)

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 05.11.18 15:04

Podle mě krémy jsou jen marketingový tah, vznik strií moc neovlivníš. Kámoška 100kg, v těhotenství přibrala dalších 35 a pleť jako alabastr na celém těle. Já celý život 60-70 a strie jsem měla už od mládí na stehnech i prsou. V těhotenství jsem nabrala 15kg, břicho relativně malé a mám ho potrhané jak igelitovej pytlík.
Samozřejmě jsem 2× denně mazala, ona vůbec. Jen pro zajímavost :think:

Anitramm
Kecalka 348 příspěvků 05.11.18 15:10

Používám hodně mastný olejiček od Babylove. Při prvním těhotenství ani jedna jediná strie, jsem zvědavá teď na druhé, břicho mi roste trošičku dřív, jsem 12.tt. Při prvním jsem začala mazat až cca o měsíc, možná trošku dýl. Ale jak už se psalo, je to dáno hodně geneticky, někdo nemaže a strie nemá, někdo může mazat od rána do večera a neudělá nic. :) :mavam:

Příspěvek upraven 05.11.18 v 15:13

Lesanka22
Povídálka 36 příspěvků 05.11.18 15:12

holky a mám mazat i prsa? nikdy jsem nic moc prsa neměla ale co jsem těhu docela vyrostli :/ jinak mám na stehnech celulitidu tak se bojím že se mi udělají i strie i když mamka žádné tuším nemá a to je po 3 dětech

ugluk
Hvězda diskuse 43116 příspěvků 05.11.18 15:19

Hlavně 2× denně mazat… a doufat. V prvním těhotenství jsem taky byla hrdá, že jsem bez jediné prasklinky. Kdybych rodila v termínu, tak by to tak i zůstalo, ale za těch pár dní přenášení se to rozjelo solidně :) Prostě co se má stát, stane se. Mazání bych volila, aby mi dobře sedla konzistence, některé oleje se fakt blbě vsakují a nesnáším se ráno namazat a pak dvacet minut čekat, než se můžu oblíknout.

MáškaMarie33
Kecalka 217 příspěvků 05.11.18 15:32

Holky, nemáte zkušenost s odstraněním strií?

Russet
Extra třída :D 11704 příspěvků 05.11.18 15:36
@Lesanka22 píše:
Ahoj holky :) ráda bych se zeptala, jaké krémy na strie ste v těhotenství používali a kdy je vhodné začít s mazáním bříška? Popřípadě zda nemáte někdo zkušenosti s ekologickým krémem 2SIS Mini me (prosím případné připomínky v ekologii či veganství si prosím odpusťte každý máme svuj životní styl :* ) Děkuji ;)

Vymazala jsem jen jeden neveganský nebio ElastiQ a nemám jedinou strii. Tloustla jsem VELMI pomalu.

Jasmina81
Kecalka 278 příspěvků 05.11.18 15:55

Mazala jsem i prsa, ty naštěstí nepopraskaly, břicho do nějakého 38tt bez strie, pak se to rozjelo :?

lachtanice86
Kelišová 6457 příspěvků 05.11.18 16:00

Od cca 20tt ( to ani nebylo nějaké břicho videt) jsem mazala a mazala a mazala minimálně 2× denně, někdy i 3× denně. Hodně piji. Používám elastiq, bioil, squalane, kokosak a jsem 38tt a strie mám stejně. Je to genetikou. Jo a za celé těhotenství jsem přibrala jen 7kilo

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 05.11.18 16:03
@MáškaMarie33 píše:
Holky, nemáte zkušenost s odstraněním strií?

Odstranit strie jde pouze odstraněním kůže. Takový ty úžasný omlazující a laserový procedury ty strie maximálně vybarvěj do barvy kůže, ale zbavit se jich nejde. Taky se dělá tetování do strií, inkoust v barvě kůže, mám dojem, že to provozujou někde v Brazílii.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >