Chyba těhotenského testu

Anonymní
9.7.21 22:10

Chyba těhotenského testu

Dobrý den chtěla bych se zeptat vás zkušenějších … ovulaci jsem měla minuly měsíc 24.6. menstruaci jsem měla dostat 7.7 mám ji pravidelnou přesně na den a proto když 7.7 nepřišla tak sem druhy den ráno si udělala tehotesky test kterej teda ukazal slabého ducha fakt hodně slabého a 2 hodiny na to sem začala silné špinit a dnes ráno se mi menstruace rozjela ale nijak ve velkým spis jen hodně slabé krvácení … nevím co si od toho teď vysvětlovat jestli je menstruace známka toho ze byla chyba v testu nebo se něco pokazilo budu rada za každou radu. Prikladam foto testu

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36186
9.7.21 22:14

Biochemicke těhotenství. Neudrzelo se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.21 22:20

A muže se stát ze to nemuselo odejít ale jen naposled probíhá menstruace

  • Citovat
  • Upravit
37144
9.7.21 22:23
@Anonymní píše:
A muže se stát ze to nemuselo odejít ale jen naposled probíhá menstruace

Možné je vše, ale víc bych se přikláněla k tomu, že to s ms odejde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
alena1995
9.7.21 22:24

Za mě je ten test ale negativní… :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
6061
9.7.21 22:30

Za mě je ten test taky úplně a jasně negativní. Takže já bych řekla, že to bylo úplně obyčejné zpoždění, které se čas od času stane každé - i té, která to má na hodinky přesně.
14 dní po ovulaci by na testu byly jasné dvě čárky a ne jen nějaký domnělý pididušík v podobě rysky. Žádné biochemko bych v tom nehledala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
9.7.21 22:34

Ten test je negativní. 2 dny zpoždění není nic neobvyklého, nejsi stroj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
248
9.7.21 23:03

Těhotná jsi nebyla. Test je negativní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3115
9.7.21 23:03
@Anonymní píše:
A muže se stát ze to nemuselo odejít ale jen naposled probíhá menstruace

Bohužel asi spíš ne. To by byl ten test touhle dobou už silnější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3115
9.7.21 23:09

Když jsem rozklikla tu fotku, tak se taky přikláním k tomu, že tam ani duch není. Nějak zabarvený to je, ale kolem místa, kde má být čárka, ne v místě, kde má být. Držím palce na příště. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
9.7.21 23:11

Negativní test.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
337
9.7.21 23:41

Test je negativní. A zpoždění MS může být způsobeno třeba i stresem s dalšími několika faktory.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2690
9.7.21 23:44

Negativní test. 👍🏻

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15194
10.7.21 06:49

Negativní test, těhotná si vůbec nebyla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
10.7.21 08:23

Jak sis změřila tu ovulaci? Klidně mohla být později, a tak se cyklus prodloužil. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová