Chybějící MS po miniinterupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 09:07
Chybějicí MS po miniinterupci

Ahoj, 19.10. jsem musela jit na ITP (plod neměl odezvy). 4 týdny po zákroku jsem byla u svého gyn. na kontrole kde mi objevil krevni sraženinu cca 2 cm, ale ta vyšla a vše bylo ok. Po 6ti nedělí se měla dostavit MS, ale nedostavila.
Cca před 2týdny jsem byla zase na vyvolávačce se kterou se mi MS měla dostavit. Ale nedostavila. Bolí mě prsa i záda jako při MS, ale ta nikde. Uz me i napadlo, ze bych mohla byt znovu tehotna, ale to jsme s přítelem měli ochranu a davali si pozor… jsem zoufalá, z psych. problému ted na mimi nejsem připravená. Je možnost, že se prostě skrz hormonální změny spozdila? Nebo nasleduje moznot miminka? Děkuji za odpověď.

Reakce:
vertunka
Závislačka 4815 příspěvků 11.12.18 09:14

Spíš bych to přisuzovali hormonální nerovnováze. Ale test si můžeš udělat, pro jistotu.

KamisB
Kelišová 6872 příspěvků 11.12.18 09:33

každé tělo reaguje jinak. První MS může přijít později. Ale je pravda, že po vyvolávačce by se už měla dostavit - i když těch 14dní ještě +/- jde.
Odebíral Ti doktor ještě kontrolní krev, v těle ještě můžou být zbytky HCG a někdy se kvůli tomu nemenstruuje.
Zkus klidně test a pak si zajdi raději ještě na kontrolu.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 11.12.18 09:57

Videla bych to na stres, nekomu se telo srovnava dyl a tehotenstvi je hormonalni zmena, zakrok taky muze bejt pro nekoho narocnejsi… Na kontrolu a na krev si zajdi, na tom neni nic spatnyho… Ale asi by nebylo od veci si nekoho najit i na pomoc dusi…

Kristynka22
Kecalka 319 příspěvků 11.12.18 10:36

Mně MS došla až po 8. týdnech po zákroku

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17038 příspěvků 11.12.18 10:40

pokud plod neměl ozvy (nikoli odezvy), nebyla jsi na miniinterrupci, ale na kyretáži po zamlklém těhotenství. Technicky zákrok probíhá stejně, ale etické rozdíl je významný. Při miniinterrupci je potracený plod živý, což ve tvém případě nebylo.
Důvodů meškání další menses může být celá řada, jak uvedly holky nade mnou. Snaž se být v klidu a dej tělu čas :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 13:47

. no já práve volala na gyndu a že mám ještě počkat do konce týdne.. Jen se toho celkem děsím.. znáte to,takové ty dny kdy čekáte na odpověd.. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >