Chybějící MS po miniinterupci

Anonymní
11.12.18 09:07

Chybějicí MS po miniinterupci

Ahoj, 19.10. jsem musela jit na ITP (plod neměl odezvy). 4 týdny po zákroku jsem byla u svého gyn. na kontrole kde mi objevil krevni sraženinu cca 2 cm, ale ta vyšla a vše bylo ok. Po 6ti nedělí se měla dostavit MS, ale nedostavila.
Cca před 2týdny jsem byla zase na vyvolávačce se kterou se mi MS měla dostavit. Ale nedostavila. Bolí mě prsa i záda jako při MS, ale ta nikde. Uz me i napadlo, ze bych mohla byt znovu tehotna, ale to jsme s přítelem měli ochranu a davali si pozor… jsem zoufalá, z psych. problému ted na mimi nejsem připravená. Je možnost, že se prostě skrz hormonální změny spozdila? Nebo nasleduje moznot miminka? Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4920
11.12.18 09:14

Spíš bych to přisuzovali hormonální nerovnováze. Ale test si můžeš udělat, pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6970
11.12.18 09:33

každé tělo reaguje jinak. První MS může přijít později. Ale je pravda, že po vyvolávačce by se už měla dostavit - i když těch 14dní ještě +/- jde.
Odebíral Ti doktor ještě kontrolní krev, v těle ještě můžou být zbytky HCG a někdy se kvůli tomu nemenstruuje.
Zkus klidně test a pak si zajdi raději ještě na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
11.12.18 09:57

Videla bych to na stres, nekomu se telo srovnava dyl a tehotenstvi je hormonalni zmena, zakrok taky muze bejt pro nekoho narocnejsi… Na kontrolu a na krev si zajdi, na tom neni nic spatnyho… Ale asi by nebylo od veci si nekoho najit i na pomoc dusi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
11.12.18 10:36

Mně MS došla až po 8. týdnech po zákroku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22190
11.12.18 10:40

pokud plod neměl ozvy (nikoli odezvy), nebyla jsi na miniinterrupci, ale na kyretáži po zamlklém těhotenství. Technicky zákrok probíhá stejně, ale etické rozdíl je významný. Při miniinterrupci je potracený plod živý, což ve tvém případě nebylo.
Důvodů meškání další menses může být celá řada, jak uvedly holky nade mnou. Snaž se být v klidu a dej tělu čas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.18 13:47

. no já práve volala na gyndu a že mám ještě počkat do konce týdne.. Jen se toho celkem děsím.. znáte to,takové ty dny kdy čekáte na odpověd.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama