Biopsie děložního čípku - bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Violla
Kecalka 306 příspěvků 10.12.18 22:00
Biopsie děložního čípku - bolest

Dobrý večer.
Delali některe z vás biopsii čípku?
Jedna cytologie - nález, nějaké ne moc vyrazne změny na čípku. Následovalo tedy kontrolni cytologicke vyšetření. To dopadlo stejně, nikam se to nehlo.
Dnes tedy opět po třech měsících kontrolni cytologie plus biopsie čípku. Bylo to dost nepříjemné, nicméně dvakrát to stiplo a bylo. Rozbolelo mě břicho jako kdybych dostala MS, pak to po chvilce přešlo.. Ještě teď trochu spinim a moje otázka zní, je normální že mě sem tam picha v podbrisku? Děkuji za reakce

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11599 příspěvků 10.12.18 22:03

Ahoj, já po ni krvacela tři dny a měla bolesti trochu jako na ms jen s pálením. Mělo by to přejít během par dni samo.

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 10.12.18 22:19

Já jsem po biopsii krvácela jako při ms, bylo mi vysvětleno, že kvůli množství tkáně, brali toho nějak víc :nevim: Po pár dnech to přešlo, ale třeba při zalévání zahrady jsem zvedla konev a najednou šílené píchnutí a opět chrst. Takže jo, předpokládám, že je to normální ;)

luca241
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 10.12.18 22:52
@Violla píše:
Dobrý večer.
Delali některe z vás biopsii čípku?
Jedna cytologie - nález, nějaké ne moc vyrazne změny na čípku. Následovalo tedy kontrolni cytologicke vyšetření. To dopadlo stejně, nikam se to nehlo.
Dnes tedy opět po třech měsících kontrolni cytologie plus biopsie čípku. Bylo to dost nepříjemné, nicméně dvakrát to stiplo a bylo. Rozbolelo mě břicho jako kdybych dostala MS, pak to po chvilce přešlo.. Ještě teď trochu spinim a moje otázka zní, je normální že mě sem tam picha v podbrisku? Děkuji za reakce

Nedávna zkušenost a ano.podbrisek i krvácení asi 3 dny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >