Chybí mi líbání při milování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 08:07
Chybí mi líbání v milování

Ahoj, prosila bych o anonymitu a omlouvám se za chyby, vidím na telefonu.
Od listopadu mám nového partnera. K milování došlo asi po 2 měsících. Několikrát jsme spolu tedy již spali. Zezacatku to bylo super, už jen to, že na mě sáhl mě rozpalilo. Což mám do dnes… Ale chybí mi polibky. Líbání, párkrát se snažil sám. Ale nějak jsme se nemohli zkoordinovat a on se mě zeptal jen, zda se nerada líbám? Od té doby nic. Na jeho otázku jsem řekla, že naopak. Přitom mi během dne nebo loučení dá i pusu na tvář, čelo…

Nevím co si myslet? Mluvím o tom neumím. A napsat mu to??? Ale jak???

Jinak milování probíhá, že mě hladí po nadrech, zádech, nohy a dole. Líbání prsou minimálně

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 08:14

Myslím, že máte každý jinou techniku líbání a on cítí, že Vám to dohromady nějak nesedlo - upřímně - mám to tak s manželem taky… Mě stačí polibek a jsem rozpálená, ale místo toho se jen pusinkujeme jako malé děti (třeba přes den apod.), sex máme parádní, ale líbání skoro vůbec. Důvod je, že můj muž si myslí, že nám to nesedí, každý chceme od polibku něco jiného - on chce letmé a jemné dotyky jazyků a já si naopak s jazykem ráda hraju - víc kontaktně než on: ne jen vystrčit, dotknout a zastrčit… Je to malér, povím Ti :-( Jsme spolu 9 let - někdy se podaří a k líbání dojde - já si dávám pozor, abych se nenechala unést a praktikovala jeho „jeho styl“… Ale prostě můžu konstatovat, že tohle je věc, ve které si prostě nerozumíme… A to je asi jediná věc, sex je jinak úžasný a padli jsme si do noty.

Lainaire8
Závislačka 2834 příspěvků 22.03.19 08:30

Joo, líbání je věda, ne že ne :lol: u nás to je tak někdy sranda, muž je do líbání hrr, já jsem zdrzenlivejsi (ale líbání miluju!) - jen mi přijde že má na mou pusu až moc velkej jazyk :lol: :lol: a není to tak vůbec sexy :lol: takže se spíš taky pusinkujeme jako manželé v důchodu :lol: :lol: nebo se spíš věnujeme ušním laluckum, krku, hrudníku a dalším partiím :mrgreen:

Třeba to ten tvůj cítí stejně, zkuste trénovat a zkoordinovat se :mrgreen:

Térouš
Echt Kelišová 8597 příspěvků 22.03.19 08:34

souhlas s názory výše. v líbání si nevyhovujete, ale dá se to naučit

Lexter
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 3 inzeráty 22.03.19 08:47

Každý to máme jinak, já jsem spíš na srandičky při líbání. „Och Toppere, líbej mě tak jako nikdy předtím.“ No a při milování je mi naprosto jedno co olíbám. :jazyk:

kve-tinka
Závislačka 4852 příspěvků 3 inzeráty 22.03.19 09:26

Můj muž tak nádherně líbá, pro mě je tohle předehra…ÁLE je pravda, že né vždy jsem s tím spokojena, muž má totiž plné velké rty a delší jazyk, takže někdy mi to příjde takové mokré :mrgreen: ale když se na to zaměří, taju..... zkusila bych se to učit, ať se sjednotíte.

akavi
Kecalka 227 příspěvků 22.03.19 10:03

Třeba můj bývalý se zásadně nelíbal, protože líbání je prý jen výměna bakterií.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 3 inzeráty 22.03.19 10:08
@akavi píše:
Třeba můj bývalý se zásadně nelíbal, protože líbání je prý jen výměna bakterií.

A strkal ho do tebe? Sahal na tebe? Hladil tě ve vlasech? Dýchal na tebe? Sahal ti na oblečení? Nechodil s tebou ven oblečený v obří šprcce? Drhl se a tebe každou hodinu drátěnkou ve sprše? Sypal na sebe DDT? Proléval se dezinfekcí? Byl tak trochu hloupej, že? :lol:

Příspěvek upraven 22.03.19 v 10:11

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 10:10

Myslím, že si prostě v líbání nesedíte a ne, nedá se to naučit. Ten jeden, komu to nevyhovuje, se bude tomu líbání vyhýbat a povede to ke konci vztahu.
Zažila jsem to. Expartner líbal pro mě hnusně, že jsem se tomu začala vyhýbat a vůbec jsem to nechtěla. Přitom líbání miluju, i hluboké, vášnivé nebo naopak něžné. On mi prostě neseděl a byl to konec…
Tak asi mu nesedí, jak líbáš a proto tě nelíbá..

akavi
Kecalka 227 příspěvků 22.03.19 10:15

@Lexter On měl OCD a byl Asperger. Jako obecně velmi inteligentní, emočně a sociálně úplnej idiot.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 3 inzeráty 22.03.19 10:16
@akavi píše:
@Lexter On měl OCD a byl Asperger. Jako obecně velmi inteligentní, emočně a sociálně úplnej idiot.

Tak to se omlouvám tohle je trochu jiný případ. :(

Taky jedna
Extra třída :D 11965 příspěvků 23.03.19 14:59

No, aby si dva sedli v líbání, to není jen tak… s manželem se moc nelíbám, při sexu vůbec, to spíš tak když kolem sebe projdeme, nebo koukáme na televizi, tak si dáme vášnivější polibek, při sexu ne. Ale stalo se mi, že jsem se líbala s klukem a byla to tragédie, fakt to bylo úplně hrozné, došlo nám to ve vteřinách oběma, že tohle neklapne. A tím ani vztah dál nepokračoval, dělali jsme pak, že se nic nestalo :D Bylo mi docela trapně, ale byl to prostě průšvih.
Myslím, že jste si v líbání nesedli a že jemu to prostě nevyhovuje - tvoje technika. Ty máš pocit, že máte to líbání sladěné? Přijde ti to přirozené? Nebo je to neobratná situace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 15:05

@Taky jedna Právě ,že jeho líbání nevyhovuje mě. Chci moc, ale netroufan si to zas zkusit a on se k ničemu nemá :roll:

Taky jedna
Extra třída :D 11965 příspěvků 23.03.19 15:10

No pokud nevyhovuje jeho líbání tobě, tak pravděpodobně nevyhovuje ani to tvoje jemu :kytka:
Zkuste to ještě jednou, pomalinku, od menších pusinek až k vášnivému líbání, ale pomalu… A nech jeho, aby to vedl a pak můžeš zkusit pomalu převzít iniciativu a třeba to bude lepší…

Váš příspěvek
Reklama