Zkušenosti v Náchodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AAlisek
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 23.07.10 16:29
chystám se rodit v Náchodě

Ahoj holky jsem tu nová a chtěla bych se Vás zeptat,která už rodila v Náchodě na vaší spokojenost a co je potřeba si sebou vzít?

Nejnovější zkušenosti z porodnice Náchod

Reakce:
freeonit
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 04.08.10 08:52

ahojky co mi kamaradky povidali tak jsou s nachodskou porodnici moc spokojeny, jak s personalem tak i s ubytovanim a peci o mimi, s sebou pry vlhcene kapesnicky pro mimi ostatni vsechno dostanes, pro sebe pak porodnicky vlozky, dostanes jich malo, pak vlozky do podprsenky, mateřskou podprdu, domaci obuv, župan, nočni košili- tu tam dostanes ale ja mam sbalenou svoji pro vetsi pohodli, myci potreby, ja si poridila i jednorazovy kalhotky prijde mi to higieničtější… ja nevim to by melo byt asi tak vsechno hlavne nezapomenout potrebny doklady a tatinka..:o) ja se do nachoda taky chystam, pocitam tak do tejdne bych tam mela nastoupit..:o)

Uju
Kelišová 6651 příspěvků 11.08.10 10:09

Já rodila v Náchodě před 8mi lety, prodnice byla stará ale personál(ten se prý moc nezměnil) byl už tehdy moc fajn(jak lékaři na gyndě, tak dětský sestry,lékaři), nyní jsem nejspíš v 6TT a říkám, že zas jen do Náchoda. A rekonstrukce se jim prý povedla.

AAlisek
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 11.08.10 12:50

Taky slyším na Náchod jen samou chválu.Já chtěla nejdřív do Trutnova,ale to mi kamarádky rozmluvili.Rekonstrukce je prej moc hezká a personál moc dobrý.Hlavně se tam prý zaměřujou na kojení což jsem ráda při prvním jsem měla ze začátku dost problémy.Mlíka hodně zánět v prsu nevěděla jsem nejdříve,že mám odstříkávat :cert:

maky02
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 17.08.14 18:34

Ahoj, obnovuji tuto diskuzi :). Chystám se zde rodit v únoru 2015 :). Nemáte některá z vás čerstvé zkušenosti? Jak jste byly spokojené? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak jsem zvědavá. Jediné, co se mi tam moc nelíbí, že tam jsou prý některé pokoje po čtyřech. To se tam pak snad nemůžou ani ty maminky moc vyspat :,(. Začnu si asi šetřit na nadstandart :D, otázka je, jestli bude zrovna volný.
A jak je to tam s nástřihem hráze? Chtěla bych cvičit s balónkem, tak doufám, že tam nedělají nástřihy rutinně?

Váš příspěvek
Reklama