Reklama

Čím vyčistit boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 13.02.17 16:26
Čím vyčistit boty?

Máte někdo zkušenost s hnědou koženkou? V pátek mi na boty vletěla bílá barva z natírání zábradlí. Bohužel jsem si toho hned nevšimla. A otírala to až doma, kdy to bylo zaschlé. Brala jsem to ředidlem, benzinem, ale nejde to dolů. Je něco na boty, čím by to ještě šlo sundat? Je to hnědá koženka. Mrzí mě to, mám je od podzimu a ráda bych ty bílé tečky z nich sundala/ zakryla. Dá se to ještě nějak zachránit? Nerada bych je dala k popelnici :(. Za rady děkuji.

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 13.02.17 16:34
@zacatecnice2 píše:
Máte někdo zkušenost s hnědou koženkou? V pátek mi na boty vletěla bílá barva z natírání zábradlí. Bohužel jsem si toho hned nevšimla. A otírala to až doma, kdy to bylo zaschlé. Brala jsem to ředidlem, benzinem, ale nejde to dolů. Je něco na boty, čím by to ještě šlo sundat? Je to hnědá koženka. Mrzí mě to, mám je od podzimu a ráda bych ty bílé tečky z nich sundala/ zakryla. Dá se to ještě nějak zachránit? Nerada bych je dala k popelnici :(. Za rady děkuji.

porad se někde u dobrého ševce.. ten to jistě bude vědět

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama