Čím vyčistit boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 13.02.17 16:26
Čím vyčistit boty?

Máte někdo zkušenost s hnědou koženkou? V pátek mi na boty vletěla bílá barva z natírání zábradlí. Bohužel jsem si toho hned nevšimla. A otírala to až doma, kdy to bylo zaschlé. Brala jsem to ředidlem, benzinem, ale nejde to dolů. Je něco na boty, čím by to ještě šlo sundat? Je to hnědá koženka. Mrzí mě to, mám je od podzimu a ráda bych ty bílé tečky z nich sundala/ zakryla. Dá se to ještě nějak zachránit? Nerada bych je dala k popelnici :(. Za rady děkuji.

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 13.02.17 16:34
@zacatecnice2 píše:
Máte někdo zkušenost s hnědou koženkou? V pátek mi na boty vletěla bílá barva z natírání zábradlí. Bohužel jsem si toho hned nevšimla. A otírala to až doma, kdy to bylo zaschlé. Brala jsem to ředidlem, benzinem, ale nejde to dolů. Je něco na boty, čím by to ještě šlo sundat? Je to hnědá koženka. Mrzí mě to, mám je od podzimu a ráda bych ty bílé tečky z nich sundala/ zakryla. Dá se to ještě nějak zachránit? Nerada bych je dala k popelnici :(. Za rady děkuji.

porad se někde u dobrého ševce.. ten to jistě bude vědět

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >