Čím vyčistit boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zacatecnice2
Kecalka 195 příspěvků 13.02.17 16:26
Čím vyčistit boty?

Máte někdo zkušenost s hnědou koženkou? V pátek mi na boty vletěla bílá barva z natírání zábradlí. Bohužel jsem si toho hned nevšimla. A otírala to až doma, kdy to bylo zaschlé. Brala jsem to ředidlem, benzinem, ale nejde to dolů. Je něco na boty, čím by to ještě šlo sundat? Je to hnědá koženka. Mrzí mě to, mám je od podzimu a ráda bych ty bílé tečky z nich sundala/ zakryla. Dá se to ještě nějak zachránit? Nerada bych je dala k popelnici :(. Za rady děkuji.

Reakce:
jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 13.02.17 16:34
@zacatecnice2 píše:
Máte někdo zkušenost s hnědou koženkou? V pátek mi na boty vletěla bílá barva z natírání zábradlí. Bohužel jsem si toho hned nevšimla. A otírala to až doma, kdy to bylo zaschlé. Brala jsem to ředidlem, benzinem, ale nejde to dolů. Je něco na boty, čím by to ještě šlo sundat? Je to hnědá koženka. Mrzí mě to, mám je od podzimu a ráda bych ty bílé tečky z nich sundala/ zakryla. Dá se to ještě nějak zachránit? Nerada bych je dala k popelnici :(. Za rady děkuji.

porad se někde u dobrého ševce.. ten to jistě bude vědět

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >