Chyba v přihlášce na SŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paja71580
Povídálka 23 příspěvků 13.02.17 11:20
Chyba v přihlášce na SŠ

Ahoj, chci se zeptat. Podávám přihlášky na 2 střední školy. A chci se zeptat jestli vadí, že nejsou úplně stejné. Jedná se o proškrknutí. Že v jedné přihlášce jsem proškrtla jakože všechny řádky najednou a v druhé jsem jeden omylem nechala tak jsem ho proškrtla samostatně. Myslíte, že to vadí? Děkuji

Reakce:
LE.nova
Kecalka 268 příspěvků 13.02.17 11:22

Rekla bych, že je to jedno. Prostě je to proškrtlé a hotovo.

Kelsey
Hvězda diskuse 45113 příspěvků 13.02.17 11:25

Jestli jsem dobre videla, tak u nas ty prihlasky odevzdali decka v papirove forme, ale zastupkyne je zadavala v elektronicke :think: a ty papirove asi odesle :nevim: takze si myslim, ze by to melo byt fuk.

mončatka
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 13.02.17 11:30

Já teda myslím, že by to vadit nemělo. Alespoň co jsem viděla u nás.

blumen
Hvězda diskuse 44152 příspěvků 13.02.17 11:49

To vubec nevadi, hlavne, ze je to proskrtle, pokud to ma byt proskrtle.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >