Virtuální kamarad

12.2.17 22:16

Virtuální kamarad

Co si představujete pod slovem virtuální kamarad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
12.2.17 22:17
@pampeliska122 píše:
Co si představujete pod slovem virtuální kamarad?
člověk s kterým si píšeš o všem možným i nemožným svěříte se poradíte si proberete věci.. :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.17 01:34
  1. Člověka, kterého znám roky a například se odstěhoval, skrz změnu zaměstnání a jiná možnost kontaktu, než virtuální není možná.
  1. Pokud je to „nový“ virtuální kamarád, tak si představuji solidní pr..er, pokud on, nebo já, případně oba máme rodinu!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
13.2.17 21:19

Něco (možná bot - počítačový program, který umí reagovat jako člověk) s čím si píšu jako s kamarádem, kterého jsem nikdy ani neviděla a pravděpodobně neuvidím. Nevím s kým nebo čím si reálně píšu. Připomíná mi to ten bláznivý počítač z Vesmírné odysseyi s milým hláskem, co chtěl všechny zabít.

Diskuze beru jako diskuze, je mi víceméně jedno s kým si píšu (až na pár holek, které jsem poznala osobně, nebo více zblízka) - je to jen plkárna, zajímá mě téma. S nikým se tu nehádám, je mi jedno, jak na zdejší nicky působím, nebo, co si o mně zdejší nicky myslí. Tohle je pro mě virtuální svět.

Kamarád, kterého bych znala osobně a odstěhoval se daleko, že by byl kontakt možný jen přes síť, nepovažuji za virtuálního, protože vím, že existuje, vím, jak vypadá, vím, že je to muž/žena v tom a tom věku = mám důkaz, že je reálný. U virtuálního to nemohu tvrdit. K tomu si nemohu být jista, zda si místo mladé maminky nepíšu s padesátiletým pupkatým plešounem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama