Virtuální kamarad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pampeliska122
Nováček 10 příspěvků 12.02.17 22:16
Virtuální kamarad

Co si představujete pod slovem virtuální kamarad?

Reakce:
jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 12.02.17 22:17
@pampeliska122 píše:
Co si představujete pod slovem virtuální kamarad?
člověk s kterým si píšeš o všem možným i nemožným svěříte se poradíte si proberete věci.. :think:
Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 13.02.17 01:34
  1. Člověka, kterého znám roky a například se odstěhoval, skrz změnu zaměstnání a jiná možnost kontaktu, než virtuální není možná.
  1. Pokud je to „nový“ virtuální kamarád, tak si představuji solidní pr..er, pokud on, nebo já, případně oba máme rodinu!
Apaji
Kelišová 5423 příspěvků 13.02.17 21:19

Něco (možná bot - počítačový program, který umí reagovat jako člověk) s čím si píšu jako s kamarádem, kterého jsem nikdy ani neviděla a pravděpodobně neuvidím. Nevím s kým nebo čím si reálně píšu. Připomíná mi to ten bláznivý počítač z Vesmírné odysseyi s milým hláskem, co chtěl všechny zabít.

Diskuze beru jako diskuze, je mi víceméně jedno s kým si píšu (až na pár holek, které jsem poznala osobně, nebo více zblízka) - je to jen plkárna, zajímá mě téma. S nikým se tu nehádám, je mi jedno, jak na zdejší nicky působím, nebo, co si o mně zdejší nicky myslí. Tohle je pro mě virtuální svět.

Kamarád, kterého bych znala osobně a odstěhoval se daleko, že by byl kontakt možný jen přes síť, nepovažuji za virtuálního, protože vím, že existuje, vím, jak vypadá, vím, že je to muž/žena v tom a tom věku = mám důkaz, že je reálný. U virtuálního to nemohu tvrdit. K tomu si nemohu být jista, zda si místo mladé maminky nepíšu s padesátiletým pupkatým plešounem :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Třešničková ukázala tvář v odraze, byla to náhoda, nebo záměr?

Téměř čtyři měsíce je Týnuš Třešničková, která v Turecku na konci září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >