Reklama

Blesk trhák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BZ89
Kecalka 232 příspěvků 12.02.17 11:39
Blesk trhák

Ahoj, jen mně tak napadlo, vyhrál jste někdo v té nové soutěži Blesk Trhák? Popřípadě jakou částku? :)

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 12.02.17 11:40

@BZ89 u nás je to vždycky hned ráno otrhané, takže si důchodci asi brzo přijdou, orvou a vyberou výhru :D neznám nikoho, kdo vyhrál..

Božislava
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 12.02.17 11:41
Ahoj.

100kč.

BZ89
Kecalka 232 příspěvků 12.02.17 11:47

Já právě také většinou vidím jen už otrhané, sama si Blesk ani jiný tisk nekupuji, jen me tak napadlo se zeptat zda tam něco je :). Stovka dobra, když noviny stoji tak 15 Kč ne?:)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 12.02.17 12:18

Hned ráno to je vše otrhané. Takže žádná výhra :D

Kosopemi
Kecalka 175 příspěvků 19 inzerátů 12.02.17 12:29

U nás teda od té doby, co má Blesk tuto soutěž, vydávají noviny přímo na pokladně, takže nehrozí, že to někdo dopředu otrhá :) Ale je fakt, že já to nekupuji, prarodiče 1× týdně ano a ještě nic nevyhráli.

sara1000
Kelišová 5542 příspěvků 2 inzeráty 12.02.17 12:43

@martina.se
Jako, ze otrhaji veskere noviny ve stojanu a kdyz je vyhra, tak ty noviny koupi? 8o
A zbytek tam nechaji k dalsimu prodeji?

Uživatel je onlinealun-ka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 12.02.17 13:17

Jak vše otrhané? Přece si to odtrhnu když si ten Blesk koupím ne? :nevim: Nebo v té trafice to orvou a nekoupí?

BZ89
Kecalka 232 příspěvků 12.02.17 16:51

No třeba v obchoďáku, kde mají noviny nehlídáné.

Uživatel je onlinealun-ka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 12.02.17 17:48

Jo, už je mi to jasný, manžel ho přinesl z benzínky, ani neví, že tam něco takového je, nepodíval se, chtěl něco na čtení, na někoho tam čekal :nevim: a je to urvaný. A ke čtení tam pořádně taky nic není,15 korun v háji. :cert:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 13.02.17 12:57
@sara1000 píše:
@martina.se
Jako, ze otrhaji veskere noviny ve stojanu a kdyz je vyhra, tak ty noviny koupi? 8o
A zbytek tam nechaji k dalsimu prodeji?

jj, přesně tak :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama