Lehmannovi naděje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 11.02.17 17:43
Lehmannovi naděje

Máme tři děti, další dvě na cestě a přest mi není příběh rodiny lhostejný. Přispěla jsem částkou, která náš rozpočet nezruinuje, ale rodině hodně pomůže. Připojte se i vy.

https://www.darujme.cz/projekt/1200042 :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 11.02.17 17:44

Prosím bez zbytečného rýpání :hug: :hug:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 17:53

Nevíš něco víc o tom, jaké má onemocnění? já už jsem to dneska četla, ale nevím no nevyvolává to ve mně zatím takový soucit abych poslala peníze…

pavld
Kecalka 457 příspěvků 11.02.17 17:59

Pan Lehmann nemá ani jméno, jen příjmení a ani odkud je. Jasný fake…

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 11.02.17 18:21
@pavld píše:
Pan Lehmann nemá ani jméno, jen příjmení a ani odkud je. Jasný fake…

Nemyslim si, ze by takova organizace, jako je ADRA, zverejnovala fake. Spis je to blbe napsany…

pavld
Kecalka 457 příspěvků 11.02.17 18:23

@anivbl
Ano velmi nedůvěryhodně…

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29050 příspěvků 11.02.17 18:25

S prominutím, takových je. Obraťte se na Dobrého anděla.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 11.02.17 18:27
@pavld píše:
@anivbl
Ano velmi nedůvěryhodně…

Znam ADRu dost dlouho a vlastne je to jedina neziskovka, u ktery fakt verim, ze penize doputuji tam, kam maji. Ano, meli by to dopilovat, ale zas jako velmi neduveryhodne bych to neoznacovala ;)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:27
@anivbl píše:
Nemyslim si, ze by takova organizace, jako je ADRA, zverejnovala fake. Spis je to blbe napsany…

Adra je celkově divná organizace, moc jim celkově nevěřím, hlavně ty charitativní obchody ve kterých si to první rozeberou prodavačky a pak se možná něco prodá…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:29
@Burj Chalifa píše:
S prominutím, takových je. Obraťte se na Dobrého anděla.

Pokud není nějak extra vážně nemocný tak to ani Dobrý anděl nebude dotovat, pokud jo, tak by ho dávno měli… Pokud má plný důchod + příspěvek na péči, tak pokud nepotřebuje stoprocentní celodenní péči, tak si matka s brigádou nepovede tak špatně. Ale ty 4 děti no, to je holt riziko. :(

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 11.02.17 18:31
@Doe_Jane píše:
Adra je celkově divná organizace, moc jim celkově nevěřím, hlavně ty charitativní obchody ve kterých si to první rozeberou prodavačky a pak se možná něco prodá…

Tak kazdy mame jinou zkusenost. Nebudu se tady s nikym hadat, zrovna dneska jsem dost nabrousena na manzela, tak se nebudu dohadovat jeste tady :) lidi na ne divne koukaji, protoze to je cirkevni, ale to mne je sumak (a ne, adventista nejsem)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:33
@anivbl píše:
Tak kazdy mame jinou zkusenost. Nebudu se tady s nikym hadat, zrovna dneska jsem dost nabrousena na manzela, tak se nebudu dohadovat jeste tady :) lidi na ne divne koukaji, protoze to je cirkevni, ale to mne je sumak (a ne, adventista nejsem)

neboj nechci se hádat, to s manželem mě mrzí, dej si čokoládku :))
já preferuju Dobrého anděla ve všech směrech a posílám měsíčně vysokou částku na něj i na jiné vybrané lidi, ale tady je sakra málo informací… jsem zvědavá jestli to tady admini stopnou stejně jako moji diskuzi o Hagenových

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 11.02.17 18:35

@anivbl :hug:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 11.02.17 18:43

@Doe_Jane jo to souhlasim, informaci je tam malo. O Hagenovych jsem diky tobe cetla a jsem rada, ze to tak dopadlo (teda zatim jen ty penize), je to strasna bezmoc, kdyz onemocni dite a tady navic jsou ty deti dve, neumim a nechci si ani predstavit, jak jim musi byt :(

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 11.02.17 18:49

@Pipilota Citrónie @Doe_Jane holky diky, misto cokolady si dam se starsi dcerou stopkasel sirup a muze prestavam resit, sezrat mu to dam, az na to budu mit silu :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >