Reklama

Odpočet daní zpětně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 10.02.17 07:11
Odpočet dani zpetne

Maminky doufam ze tady bídě nejaka ucetni a poradí mi. Pracuji pri rodičovské na DPČ a odečítám si malou z dani, přítel nemuze. Každy mesic mam alespoň tech 4950 kc. A tento mesic mi ucetni neodecetla malou z dani. Nevíte jestli to půjde jeste odečíst? A jestli nebyla treba změna ve výši minimalniho výdělku pro odecet? Dekuji

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3082 příspěvků 10.02.17 08:18

Od ledna se výše minimálního výdělku pro odečet změnila na 5.500 Kč. Pokud si za celý rok vyděláš minimálně 66.000 tak to půjde odečíst zpětně v rámci celoročního vyúčtování.

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 08.03.18 12:33

@histep prosím vás minuly rok jste mi řádila ze by mělo jít malou odečíst zpětné. Účetní mi ale tvrdí ze to nejde. Nevíte kde najdu tuto informaci ze to jde. Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama