Dotaz ohledně sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 11.02.17 11:19
Dotaz ohledně sexu

Holky, poraďte. S přítelem když chci sex, tak ho předtím chvíli dráždím a když ho do mě zasune, tak ok, ale jak ho vyndám a chci jinou polohu, tak mu „spadne“. Trochu mě to trápí. :roll: Nevíte, čím to může být? :roll:

Reakce:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 11.02.17 11:24

A když neměníte polohu, tak je to ok?

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 11.02.17 11:25

@Ice79 jo, ale jak ho vytáhne tak mu prostě změkne.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 11.02.17 11:27

Nedostatečné vzrušení? :nevim:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 11.02.17 11:30
@Leonka88 píše:
@Ice79 jo, ale jak ho vytáhne tak mu prostě změkne.

Fakt nevím, já chlapa dráždit nemusím. :nevim: Asi mi přijde, že není dostatečně vzrušený. Ale jestli to je pravidelné, tak je to divné. :think:

Swift
Závislačka 4153 příspěvků 11.02.17 11:32

:think: nezměnilo se něco v poslední době?
Kolik Vám je? Nesnažíte se příliš o potomka? Přílišný stres? Bokovka? Tvoje nadváha? Nevhodná dieta? Deprese? Vybodni se na pozorování a buďte spolu jen tak bez toho musíme se udělat jinak je něco v nepořádku. :mavam:
Krm ho sezamem, ořechy, celerem, petrželí a argininem a pohankou na cévy. :D

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 11.02.17 11:36

Podle mě je to taky tímže už přestane být vzrušený, třeba hodně chlapu vzrušuje když žena u toho heká a tak

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 11.02.17 11:41

Kolik mu je let a v jakém je zdravotním stavu? Jak to měl s předchozími partnerkami? Jste schopní se bavit o sexu a dokáže vám říct, co ho vzrušuje a co by chtěl?

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 11.02.17 11:59

@Leonka88 tak neměňte polohu

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 11.02.17 12:41

@Swift ne, všechno je v pohodě.
Jo, děkuji. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 20:12

Měli jsme podobný problém, i když tam důvody byly zdravotní, nešlo s nimi nic dělat. Zachránil nás lubrikační gel, který pomáhal udržovat erekci. Koupeno v EroticCity.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >