Čím zabavit v letadle

1083
4.6.08 17:16

Čím zabavit v letadle

Ahoj, zajímalo by mě čím zabavit 15-ti měsíční dítko (kluk) v letadle???? Díky za všechny tipy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
4.6.08 18:59

pokud možno nejlépe zabaviti spánkem :lol: :lol: :lol:

já dávala malé kinedryl, aby jí nebylo špatně a pak 2 hodiny spala.
Půlku tedy prospala a pak už to bylo: napít, najíst, nakojit, počmárat papíry, zmuchlat papíry, „číst“ knížku, koukat z okna, vyprávět pohádky, zpívat písničky atd.

bylo to ale fakt únavné, při představě, že by mi dítko bylo vzhůru celé 4 hodiny…a což teprve zaoceánský let, ty bláho…to musí být mazec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.08 19:32

Urcite nove hracky, koupila bych nejakou knizku, male auticko a nebo treba male pastelky a blok ;o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
4.6.08 19:35

Ahoj, my letime od nedele za tyden. Mam v planu koupit nove knizky, auticko a nejaky casopis a neco k jidlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.6.08 23:28

Ahoj,
taky docela dobře zabaví piškoty, rohlík, sušenky, ovoce apod. Já jsem s malým měla problém, že je zvyklý spát přes den v kočárku a v letadle nemohl vůbec zabrat. Při zpátečním letu zabral během vzlétání při kojení, ale po 15 minutách mi ho starší syn vzbudil a mrňous (14 měsíců) pak už neusnul. Z letadla jsem vystupovala úplně vyřízená (4,5 hodiny let).
Tak přeju klidný a bezproblémový let!
ekita

• Nahlásit
  • Citovat
3790
5.6.08 03:23

Re: Čím zabavit v letadle

Amira píše:
Ahoj, zajímalo by mě čím zabavit 15-ti měsíční dítko (kluk) v letadle???? Díky za všechny tipy :lol:

nepises, jak dlouho letis a jestli letis sama nebo jeste treba s manzelem a ve kterou denni hodinu .. ;-)

pokud by mohl spat, tak nejlepsi je spat ;-) nebo chodit sem a tam po letadle :-)

ale jinak radim jidlo, nezname hracky, ktere zabalis, aby je mohl mrnous sam vybalovat .. to taky zabere nejakou dobu ;-) . pokud ho teda hracky budou zajimat. meho mladsiho hracky nezajimaly vubec, byt byly nove, ale nejlepe tak lahev od vody, casopisy v kapse pred nami nebo cestujici v rade za nami :lol: , ty zkontaktoval snad vsechny :lol:
no a jestli se vydrzi divat na pohadky, tak bych brala i dvd .. to ale zalezi, jak bude dlouhy let, na par hodin se to asi nevyplati ..

ja letela sama pred mesicem s klukama (8m + 4r), leteli jsme 8hod na noc a prezili .. kluci po vetsinu letu spali, tak to byla ‚pohoda‘. zpatky jsme leteli pres den skoro 9hod, mela jsem sebou ‚na vypomoc‘ maminku a taky se dalo. starsi se zabavil knizkou s lepitkama o dinosaurech a malej lezl bud po sedackach nebo po zemi nebo po nas :lol: , uz totiz stoji a chodi kolem nabytku, takze o nejakem klidu neni rec :roll:

neboj .. to prezijete a ostatni cestujici taky ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9441
9.1.09 18:33

Nám se osvědčila magnetická kreslící tabulka, kterou dcera dostala až po odbavení na letišti, takže pro ni byla nová a neokoukaná. V letadle dostala pastelky a omalovánky, takže klasika - trhání, muchlání a psaní po čemkoliv kromě papíru :wink: . Při zpáteční cestě se zabavila koukáním na kameru. Byla nadšená, že to co v posledních dnech prožila, vidí znovu na kameře … a nadšení (i baterie kamery :D ) ji naštěstí vydrželo celý let (2,5 hodiny).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama