Čím zastavit/zmírnit úzkost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adelii
Nováček 1 příspěvek 24.03.19 19:32
Čím zastavit/zmírnit úzkost

Dámy a děvčata :mavam: často mě trápí úzkosti, mám vtíravé myšlenky, mozek mi pracuje na plné obrátky a já se z toho mohu kolikrát zbláznit. Cítím se jak v jednom kole, je mi pod psa a nevím jak to zastavit. Mám psychiatra, beru AD, na které se nesmí brát třezalka. Bohužel mi toto antidepresivum nepomáhá dostatečně a tak ani po té době, co jej beru, jsem se těchto problémů nezbavila. Takže hledám nějakou rychlou pomoc v těžších chvílích, abych si ulevila. Prostě abych z těch zmatků v hlavě nešílela a hodila se trošku do klidu :lol: Máte nějakou radu, co vám pomůže, co vám rychle zabere? Děkuji za všechny tipy :palec:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 19:41

Lexaurin.

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 24.03.19 19:46
@Anonymní píše:
Lexaurin.

proč anonym? mimochodem lexaurin je návykový to asi není nejlepší cesta

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 24.03.19 19:46

Psychoterapie. Potřebuješ pochopit odkud se v tobě ta úzkost bere, kde jsou její kořeny a naučit se proměnit denní rytmus, způsob komunikace a způsob řešení konfliktů tak, aby si jí neživila.

Pro začátek si pořiď tuhle knížku

https://www.kosmas.cz/…ost-a-obavy/#…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 19:51

@ka2ka Vím velmi dobře, že je návykový. Ale v krizových situacích jako je úmrtí v rodině nebo čekání na výsledky biopsie mi hodně pomohl.

babice
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 25.03.19 00:32

@Adelii
Zastavit se a ujasnit si, co v životě chceš!!!!
Vím, je to těžké, ale sílu najdeš jen v sobě…

juliettee
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 25.03.19 05:02

No, mě vždycky pomohlo když jsem se sebrala a šla ven. Byla to sice taková krátkodobá úleva, ale i tak to pomohlo, trochu jsem se unavila a aspoň jsem pak lépe usnula. Jinak samozřejmě psychoterapie :kytka:

Váš příspěvek
Reklama