Narkóza, pocity?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 18:19
Narkoza, pocity?

Ahoj holky, půjdu poprvé na laparoskopii, bude to moje úplně první narkoza v životě. Proto by mě zajímaly vaše zkušenosti s narokozou. Zda se vám něco zdálo, nebo jaký to byl pocit spát, pocítil to někdo na sobě? A co probuzení, jak jste se cítili? Děkuji za případné recenze.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 18:24

Po probuzení jsem se poblila:grinning: Další den byl taky výživný bolelo mě na hrudi a šlo to šíleně do ramen, doktoři rikali, že to jsou pozůstatky te narkózy.Kazdy to snáší jinak. Já jsem posera :oops:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 24.03.19 18:26

Za mě 3× a v pohodě… neboj :hug:

PHV
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 24.03.19 18:27

Já vůbec nevěděla že spím, prostě jako bych nebyla :lol: probuzení hnus, bylo mi šíleně zle ale neblila jsem :lol: a byla jsem v takový agónii, úplně mimo :nevim: až další den byl lepší, i když mi pořád bylo mírně šoufl. A byla jsem na artroskopii kolene.

Romeon
Stálice 87 příspěvků 24.03.19 18:29

Naprosto v pohodě. Usnul jsem rychle a zdálo se mi že jsem spal jen minutku. Bylo mi fajn.

iPodPrd
Kecalka 195 příspěvků 24.03.19 18:29

Když mě napíchli, tak jsem pořád očima přejížděla po stropě a zkoumala obličeje všech, co stáli nade mnou :D Pak jsem dostala sprda, že musím zavřít oči. A bum. Nic se mi nezdálo, nic si nepamatuju. Probudila jsem se, odpověděla na pár otázek a jela na pokoj. Nic to není ;) Nejhůř jsem nesla tu šílenou žízeň před a po, dovolili mi se napít až snad za 2 hodiny :zed:

delora
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 24.03.19 18:30

Znám anestezii ze strany doktora i pacienta a z doktorské je to zábavnější :wink: strasně záleží, kdo tě bude uspávat. Před uspáním se dává opioid, po něm se točí hlava, svědí kůže na nose a někomu se chce zvracet (ač jsem poblión, tak mi to kupodivu nevadilo), pak se podává propofol (to bílé), který hrozně štípe v žíle. Já se snažila kolegyni říct, že mě to děsně štípe, ale zvládla jsem asi slovo než jsem usla. Sen se mi nějaký zdál, nic vzrušujícího. Po probuzení jsem si pěkně pospala (pravda že jsemšla na operaci po 48 hodinové službě), ve tři se vzbudila, došla si na lékařák uvařit jafe (volela mě hlava), objednala pizzu a byla jsem v pohodě.

Russet
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 24.03.19 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, půjdu poprvé na laparoskopii, bude to moje úplně první narkoza v životě. Proto by mě zajímaly vaše zkušenosti s narokozou. Zda se vám něco zdálo, nebo jaký to byl pocit spát, pocítil to někdo na sobě? A co probuzení, jak jste se cítili? Děkuji za případné recenze.

Pamatuju se, že se mě ptali, kolik vážím a pak jsem se probudila po akutním císaři na JIP. Nic se mi nezdálo, jen jsem se cítila trochu unavená. To se změnilo, když mi sestra přivezla mého chlapečka. Pak už jsem se na něj nemohla vynadívat.

ka2ka
Extra třída :D 14575 příspěvků 24.03.19 18:36

chce to zhluboka dýchat pak rychle usneš, jinak byla jsem 5× nebo už 6× :think: nikdy se mi nic nezdálo a špatně mi bylo jen jednou to mě ještě napůl spící vezli ve výtahu

Pantalaimon
Kecalka 129 příspěvků 24.03.19 18:36

Za me to je jako abrakadabra tma a pak ti chybí x minut nebo hodin probuzení jak po velké parbe se zbytkacem :mrgreen: po poslední narkóze jsem prý vykládala jakasi moudra a chtěla odcházet nevím nic no jak jsem psala jak po opici. Ale špatné od žaludku mi nebylo. Myslím že je to opravdu značně individuální záležitost :nevim:

Annabela11
Závislačka 3500 příspěvků 24.03.19 18:36
@Anonymní píše:

Nic se mi nezdálo pocity po probuzení před ix lety hrozný zvracela jsem a zvracela v posledních letech narkóza úplně v pohodě…Jen jsem se vždy bála že se během operace proberu :lol: tak jsem otravovala personál a ptala se na to… :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 13623 příspěvků 24.03.19 18:36

Pamatuju si akorát, jak mi dr říká, at se nebojím a pak až probuzení na pokoji. Žádné sny ani špatné pocity po probuzení se nekonaly

lucielorenc
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 11 inzerátů 24.03.19 18:37

Tak já, když mě dovezli na sál a než mě uspali, tak jsem se tam rozbrečela a pak buch a nic si nepamatuji :D … nezdálo se mi nic, nějak mlhavě vím, že mě budili a pak na pokoji ještě se zavřenýma očima, jsem měla šílenou zimnici, tak mě přikrývali. Pak jak jsem se probrala více, tak jsem se snažila napsat chlapovi, že žiju, ale byl to skoro nadlidský výkon :D Jinak mi nebylo nic a vlastně jsem ten den na střídačku pořád pospávala.

ka2ka
Extra třída :D 14575 příspěvků 24.03.19 18:38

@delora co se dává na uklidnění před anestezii? já nevím na mě to působí tak že jsem pak jak motorová myš :lol:

renduli
Závislačka 3209 příspěvků 24.03.19 18:39

Mně bylo hodně blbě. Dvakrát jsem zvracela. Motala se mi hlava, chvíli zimnice, potom horko. Hnus. Dali mi kapačky, až třetí den konečně úleva.
Ale paní, co se mnou byla na pokoji, byla hned po probuzení úplně v pohodě. Měla strašný hlad a ty dietní pooperační blafy snědla do posledního sousta.
Mně při pohledu na jídlo bylo strašně. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama