čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 01.12.09 12:03
čípek

Chtěla jsem se zeptat jak zavádíte svým ratolestem čípek?byly jsme s malou na očkování v pátek a preventivně jsem ji měla po příchodu domů a pak na noc zavést Paralen čípek proti horečce.Jenže jsme spolu bojovali.Já ji ho tam zavedla a ona mi ho vytlačila ven,po několika pokusech jsem to vzdala,protože se čípek pomalu roztápěl v rukou.Večer jsme to zkusili s přítelem znovu a ten ji musel celou dobu držet prst u dupky aby ho nevytlačila ven.Dá se s tím něco dělat?Příští měsíc jdem znova na očkování tak bych chtěla vědět,jak téhle,celkem směšné,situaci předejít :lol:

Reakce:
Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 01.12.09 12:10

Ahoj, tak to je dobrá historka :)

Pořádně ho tam šoupnout, musíš až za svěrač. Kdyby se ti to i nadále nedařilo, tak si pořiďte sirup :) I když já tedy preferuji čípky :)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 01.12.09 13:55

:lol:
jj jak už psala Saxana…cipek je nutno zavést trošku dál, a nebo pak ten sirup, ale preventivně bych nedávala nic, přijde mi to jako blbost cpát to do těch prcků horem dolem…
a snad byl i nějaký výzkum, že některé tyhle léky proti teplotě můžou snižovat účinnost očkování.
Ono je do jistý míry normální když má dítko po očkování teplotu, je to cizí látka a tělo se brání. Pokud nejde nad 38st (po odečtení, pokud měřeno v konečníku) nedávám nic.
ale samo každý jak uzná :wink:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 01.12.09 16:15

Už psali i v novinách, že se po očkování nemá srážet horečka… a už vůbec ne preventivně. Když už musíš dávat čípek, musí dítě ležet na břiše, zavedeš a pak držíš několik minut půlky u sebe a před dítko musíš dát něco atraktivního - mobil…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >