Čípky macmiror 500 a antibiotika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klara1991
Nováček 7 příspěvků 07.03.18 19:07
Cipky macmiror 500 a antibiotika?

Dobry den:-) v 7tt mi dr zjistila vaginalni zanet a tak mi predepsala Macmiror 500 cipky, mezitim jsem v 8tt o mimi prisla, bohuzel.. V nemocnici mi po kyretazi na zanet predepsali antibiotika tablety Amoksiklav a nic vic nerekli.. Tak nejak jsem si neuvedomila, ze oboji dvoji jsou atb.. nema nekdo zku9senost, prosim? Brat oboji? Neni to moc?

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 08.03.18 06:01
@Klara1991 píše:
Dobry den:-) v 7tt mi dr zjistila vaginalni zanet a tak mi predepsala Macmiror 500 cipky, mezitim jsem v 8tt o mimi prisla, bohuzel.. V nemocnici mi po kyretazi na zanet predepsali antibiotika tablety Amoksiklav a nic vic nerekli.. Tak nejak jsem si neuvedomila, ze oboji dvoji jsou atb.. nema nekdo zku9senost, prosim? Brat oboji? Neni to moc?

Amoksiklav se ale polyka, a cipky mas na dole? Taky jsem jednou na zanet brala horem i spodem.

Klara1991
Nováček 7 příspěvků 08.03.18 18:59

@Verun83 joo.. amoksiklav polykam a macmiror zavadim.. vcera jsem si ho teda nedala, rikala jsem si, ze je to asi moc.. oboji dvoji najednou.. a ted si teda rikam, jestli jsem radsi nemela.. ach jo :-/ jsem z toho vedle.. nerada bych neco pokaslala.. ja uz se zase tesim, az se zacneme o mimi zase snazit.. jeste abychom resili misto toho nejake dalsi nedolecene zanety..:/ tak ted nevim, dat ai ho dnes kdyz jsem vcera vynechala, nebo uz radeji ne.. k dr jdu az za 5 dni:/

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 08.03.18 19:06
@Klara1991 píše:
@Verun83 joo.. amoksiklav polykam a macmiror zavadim.. vcera jsem si ho teda nedala, rikala jsem si, ze je to asi moc.. oboji dvoji najednou.. a ted si teda rikam, jestli jsem radsi nemela.. ach jo :-/ jsem z toho vedle.. nerada bych neco pokaslala.. ja uz se zase tesim, az se zacneme o mimi zase snazit.. jeste abychom resili misto toho nejake dalsi nedolecene zanety..:/ tak ted nevim, dat ai ho dnes kdyz jsem vcera vynechala, nebo uz radeji ne.. k dr jdu az za 5 dni:/

Tak ho zas nasad. At se zalecis. A k tomu nasad probiotika, ty i po dobrani atb. Biopron9 premium jsou dobre.

Klara1991
Nováček 7 příspěvků 08.03.18 19:35
@Verun83 píše:
Tak ho zas nasad. At se zalecis. A k tomu nasad probiotika, ty i po dobrani atb. Biopron9 premium jsou dobre.

Moc dekuju za nazory ❤

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama