Čípky na hemeroidy a následné problémy

Anonymní
7.2.21 18:48

Čípky na hemeroidy a následné problémy

Zdravím, mám takový dotaz. Koupila jsem si čípky na hemeroidy, ale pokaždé, když čípkek použiji to následně vyvolá „bouři ve střevech“ a následně musím znova na toaletu. Tudíž se čípek asi nestihne rozpustit. Měl to někdo taky tak? :oops: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2966
7.2.21 18:52
@Anonymní píše:
Zdravím, mám takový dotaz. Koupila jsem si čípky na hemeroidy, ale pokaždé, když čípkek použiji to následně vyvolá „bouři ve střevech“ a následně musím znova na toaletu. Tudíž se čípek asi nestihne rozpustit. Měl to někdo taky tak? :oops: :think:

Asi si budes muset koupit jine, nejspis jsi citliva na nejakou jejich slozku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
7.2.21 21:47

Přijde mi to logické, tělo vyšle signál, že máš něco v konečníku a střeva začnou pracovat, abys šla na velkou. Rozpuštěný čípek tomu dodá rychlý průběh. Tuším, že na podobné bázi fungují čípky na zácpu, ne? :mrgreen: Zkus spíš nějakou mast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.2.21 21:50

@Petule030 Asi budu muset, snad ta mastička pomůže :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.2.21 21:51

@Petra Star Zkusím ještě mastičku a kdyžtak zajdu k lékaři. Třeba mi řekne více :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 21:52

Užívám mast faktu a taky mě prohání, ale po čípcích to bylo hrozné, hlavně šílená plynatost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 22:14
@Anonymní píše:
Užívám mast faktu a taky mě prohání, ale po čípcích to bylo hrozné, hlavně šílená plynatost.

Přesně, ty čípky jsou peklo. Měla jsem Faktu čípky a vždy vyvolaly bolest břicha, plynatost a nasleně mě „prohnaly“ na wc :( :oops: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat