Suché lůžko po extrakci osmičky + foto

Anonymní
7.2.21 03:56

Suche luzko+ foto

Je to 8.den od extrakce osmicky.
V patek jsem byla u zubarky, dala mi Alveogyl.
Ten den to pomohlo, nyni opet bolesti.
Boli mne ale i vnitrni strana tvare-na fotce v levo takovy bily pas…kdyz otevru jenom trochu usta, kousu do toho a mam to rozbolavene.
Muzu su to potirat salveji?
Uz jsem z toho unavena..dala jsem si ji vytrhnout, aby nebyla v zapalu atd., nakonec mam Atb, komplikace…jeste mne ceka druha dolni, ta je prerezana jenom kousicek :(

Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
556
7.2.21 05:56

Od vytvoření suchého lůžka, cca 5. den, se může vyplachovat. Na bolest analgetika, ledovat.
Vzpomínám, že moje vytržení úplná pohoda, tři dny jsem o ničem nevěděla a pak vypukla bolest. 10 dní jsem přežívala na hrstech Brufenu.
Koukni na stomatologické weby, tam mají doporučení, když jej nedal vlastní doktor. Nebo na Profimedu to mají hezky zpracované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
7.2.21 07:51

Ja mela diru mesic a pul doktor rikal, ze klidne i nekik mesicu trva, nez se to doplni. Chytalo se mi tam porad jidlo a vypadalo to stejne jako u tebe na fotce. Antibiotika jsem mela na oba zuby preventivne a takovy tlak jsem mela 14 dni.Mela jsem na bolest nimesil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64252
7.2.21 08:00

Já o tom nevěděla druhý den a to mi to i sekali. Atb mi dali preventivně, no já je nebrala, pac mi to přišlo zbytečné. Jedine otravné bylo to, že se tam chytalo jidlo a díra se zatáhl asi až za 4 měsíce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 09:37

Mne snad nejvic vadi to, ze tam mam takove nejake afty nebo co.Kdyz kousu, nebo jenom mluvim, tak si porad do toho kousu. A nejsem si jista, jestli mne tak silne neboli ta poskozena sliznice vnitrni strany tvare.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat