Petechie, nebo něco jiného?

Anonymní
6.2.21 19:47

Petechie, nebo něco jiného?

Zdravím :?
Našla jsem na rukou a hrudi takové miniaturní červené skvrnky, fakt skoro nešly vyfotit, jsou trochu dál od sebe..Myslím si, že je na těle mám už delší dobu, na hrudi jsem i před půl rokem něco objevila, ale až dnes pořádně jsem se nějak prozkoumala a narazila na ně. Samozřejmě jsem trochu googlila a teď jsem vystresovaná, aby to nebyla třeba leukémie, klasika. Nemocná nijak nejsem, možná trochu nachlazená, ale to jsem celou zimu. Imunitu mam malinko slabší, ale snažím se brát vitamíny.. Nemá někdo taky takové podobné tečky? :( Jsem zoufalá a mam popravdě trochu strach..Ps- fotka trochu zkresluje, jsou načervenalé a jak tak koukám, tak moc stejně vidět nejsou :?
Předem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22975
6.2.21 20:21

No fakt není nic vidět, tak petechie to nebudou určitě, máš to delší dobu, to už bys byla mrtvá

• u leukémie jsou nevysvětlitelné modřiny, ne vyrážka
  • když se moc dívám, máš tam nějaké „ďubky“ ale v barvě kůže, nejsou červené - pokud tě to trápí, zajdi k obvodní doktorce, ale to nebude zřejmě nic vážného
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
6.2.21 20:43

Na fotce sice není nic vidět, ale já mám červené tečky na celých rukách, něco i na břiše a už to mám několik let, v zimě je jich víc :nevim:. Byla jsem několikrát na krvi, kožním a nikde nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
6.2.21 20:51

Není to jen kopřivka? Třeba jsi snědla hodně citrusů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat