Typy na bolestí zad

8
5.2.21 19:42

Typy na bolestí Zad

Zdravím určitě jste měli nebo máte problémy se zády, nepříjemná bolest.. :? strašně mě bolí bedra, střílí mi to do levé nohy i do levýho prsa (jakoby do srdce, někdy nemůžu dýchat
máte nějaké rady? snažím se cvičit atd. ale přijde mi že to je ještě horší, nedávno jsem byl i na injekci na pohotovosti potom mě poslali na rehabilitaci, jenže kvůli Covid 19 to prý nefunguje a tím to skončilo pro mně i pro doktora a já tím i nadále trpím…čekat než skončí tenhle kolotoč to dřív budu na vozíčku pro invalidy…máte s tím zkušenost? Díky za každou odpověď :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3577
5.2.21 19:56
@pasenge píše:
Zdravím určitě jste měli nebo máte problémy se zády, nepříjemná bolest.. :? strašně mě bolí bedra, střílí mi to do levé nohy i do levýho prsa (jakoby do srdce, někdy nemůžu dýchat
máte nějaké rady? snažím se cvičit atd. ale přijde mi že to je ještě horší, nedávno jsem byl i na injekci na pohotovosti potom mě poslali na rehabilitaci, jenže kvůli Covid 19 to prý nefunguje a tím to skončilo pro mně i pro doktora a já tím i nadále trpím…čekat než skončí tenhle kolotoč to dřív budu na vozíčku pro invalidy…máte s tím zkušenost? Díky za každou odpověď :andel:

Ahoj, ráda bych ti poradilo co na ta záda, ale sama nevím a teď to řeším, v úterý jsem se probudila s naprosto zablokovaným krkem, nemůžu zaklonit hlavu, otočit se, mám blokádu i mezi lopatkami. Taky se snažím cvičit, ale nepomáhá to. Rehabky by asi byly řešením, ale spousty jich nefunguje. Já každý večer doufám, že se ráno probudím bez bolesti, ale asi doufám jen v zázrak… Takže bohužel moc neporadím, jen mě napadají ty nahřívací dečky. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13287
5.2.21 20:05

Trapi me bolest beder, nekdy mi vystreluje do prave nohy. Suche teplo trochu ulevuje, cviceni taky, ale zadna hitparada. Tak neporadim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9033
5.2.21 20:19

Zrovna to řeším. Jdi za svojí obvodní, dá ti injekce. Já jich mám na pět dní a léky na uvolnění dorsiflex a indometacin na noc na bolest. Může to napsat rhb. Normálně fungují, chce to obvolat. Pokud máš poukaz, že jsi akutní případ, tak tě vezmou. Jinak klid, suché teplo a ležet nejlépe celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
5.2.21 20:19

@pasenge odkud jsi? Rehabilitace by měli normálně fungovat. Nebo případně najít soukromého fyzioterapeuta do domu. Nebo jít na ortopedii na obstrik, ale to není řešení, jen by to mohlo ulevit od bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1264
5.2.21 20:45

Rehabilitace normálně fungují. A až to půjde, doporučuju pilates, mě bolesti zad a kyčlí zbavilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
5.2.21 21:34

Dělám si masáže chodidel podle knizky Marquardtové, aspoň částečně to funguje. snažím se cvičit. Ale žádná sláva a lepší to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.2.21 06:20
@Lollitka píše:
Ahoj, ráda bych ti poradilo co na ta záda, ale sama nevím a teď to řeším, v úterý jsem se probudila s naprosto zablokovaným krkem, nemůžu zaklonit hlavu, otočit se, mám blokádu i mezi lopatkami. Taky se snažím cvičit, ale nepomáhá to. Rehabky by asi byly řešením, ale spousty jich nefunguje. Já každý večer doufám, že se ráno probudím bez bolesti, ale asi doufám jen v zázrak… Takže bohužel moc neporadím, jen mě napadají ty nahřívací dečky. Držím palce.

Bohužel no..musíme se s tím jen smířit a čekat doopravdy na zázrak, díky za Odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.2.21 06:27
@roba18 píše:
@pasenge odkud jsi? Rehabilitace by měli normálně fungovat. Nebo případně najít soukromého fyzioterapeuta do domu. Nebo jít na ortopedii na obstrik, ale to není řešení, jen by to mohlo ulevit od bolesti.

Jsem s Ústí nad Labem, podle moji doktorky prej rehabilitace nefungují, mám i doporučení tak nevím co s tím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.2.21 06:28
@lombrico píše:
Dělám si masáže chodidel podle knizky Marquardtové, aspoň částečně to funguje. snažím se cvičit. Ale žádná sláva a lepší to asi nebude.

Díky za radu, určitě vyzkouším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.2.21 06:31
@vedma007 píše:
Rehabilitace normálně fungují. A až to půjde, doporučuju pilates, mě bolesti zad a kyčlí zbavilo

Díky za radu, určitě vyzkouším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.2.21 06:35
@Ariadne píše:
Zrovna to řeším. Jdi za svojí obvodní, dá ti injekce. Já jich mám na pět dní a léky na uvolnění dorsiflex a indometacin na noc na bolest. Může to napsat rhb. Normálně fungují, chce to obvolat. Pokud máš poukaz, že jsi akutní případ, tak tě vezmou. Jinak klid, suché teplo a ležet nejlépe
Příští týden, mám jít ke sví obvodní, ta minule řekla že mám brát jen Ibalgin 3× denně :D
budu muset na ni trošku přitlačit, díky za tip.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
6.2.21 07:06

Mně pomohly bylinky. Měla jsem ústřel, jak jsem záda zkroutila, když jsem chtěla vytáhnout těžkou krabici s knihami. Po tf. mi lékařka řekla, ať si beru acylpyrin. Já ale tenkrát kojila, tak jsem prášky brát nechtěla. Kamarádka mi poradila, že mám někoho poslat do prodejny s léčivými bylinami a chtít: „čaj na záda“. Pila jsem ho pak 7× za den 3 dny a bolest ustoupila úplně. Pak jsem mohla normálně chodit, zatímco předtím vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9033
6.2.21 07:32

Po mé zkušenosti je lepší trochu víc fnukat a říct si o to, že prostě nemůžeš se starat o děti a fungovalo. Mně ten rhb Dr řekl, ať si svojí Dr řeknu o antidepresiva, ale s tou jsem se dohodla, že to v mém případě není třeba, zná mě x let.

Rhb fungují pro akutní případy, po úrazech, operacích normálně. Koukni, kde jsou v Ústí a obvolej to hned v pondělí.

Upřímně: cikáni fnukaji s kde čím a mají inv. Důchody na záda z nic nedelani a tloušťky a normální ženská, která je přetížená si může taky zafnukat a domoci se pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9033
6.2.21 07:34

@poučená nevíš, jak se jmenoval? Já mám čaj himalájský na záda, ale šíleně uspava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat