Císař kvůli viróze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 17:16

císař kvůli viróze

Ahoj. Je tady někdo kdo šel na císaře kvůli viróze? Jsem 38 tt a už 14 dnů se nemohu zbavit virózy nebo co to je. Kašlu, nevyspím se, druhé dítě tak samo. Nahoru dolů se v tom plácáme a mám strach pokud začnu rodit jak to zvládnu popř. jestli by byl plánovaný císař benefit nebo ne. Názory?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1551
26.10.21 17:23

Císař před 3 týdny a nemůžu si vynachválit. Žádné porodní bolesti, na sál, uspat, vzbudit se, dítko mi donesli. Po týdnu jsem se zahojila a funguju normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
788
26.10.21 17:27

Já rodilaprvního syna s bronchitidou, kašlala jsem ještě v den porodu, horečka 38,5 a jak se rozjely kontrakce byla jsem fit. Horečka zmizela. Základ je ale vertikální poloha v 2DP, ne na záda. To PA pokazila a byla to hrůza. Ja bych kvůli viroze na císaře určitě nešla. držím pěsti a ať je brzo lépe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17169

A je Ti nejak zásadně špatně, ze mas pocit, ze bys to nezvladla? Kamarádka nemocna rodila, ale nebylo ji nic extra, obyc viroza, únava, kasel, teplota. Ja bych se mozna vic bala jit nemocna na operaci. Nicméně císaře jsem mela, bylo to v pohodě, ale kdybych si mohla vybrat, jednoznačně rodim přirozeně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122

Neměla jsem císaře kvůli viroze, ale císaře s virozou a jako nic moc, jako treba zakašlat si s rozriznutym brichem je fakt zážitek. První den na JIPU jsem radši moc nekašlala, hleny visely v krku, jednou mi sestra pomohla sednout a drzela jizvu. Pak uz jsem byla na pokoji a kašlala jsem ve drepu, nohy přitiskuté na jizvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21932
26.10.21 17:31

No kašlat s rozříznutým břichem je teda peklo jako fakt síla to opravdu nedoporučuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
26.10.21 17:36

Úplně si nemyslim, že viroza je indikace k plánovanýmu císaři, nejsem zastánce přirozených porodů za každou cenu, ale tady bych se asi víc bála tý operace, než vaginálně,…proč se s nemocí neoperuje má svý důvody :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 17:37

No jsem spíš už vyčerpaná. A je to beznaděj. Ale jak vidím císař to stejně moc neulehčí.

• Citovat
  • Nahlásit
9439
26.10.21 17:39
@vbu píše:
Já rodilaprvního syna s bronchitidou, kašlala jsem ještě v den porodu, horečka 38,5 a jak se rozjely kontrakce byla jsem fit. Horečka zmizela. Základ je ale vertikální poloha v 2DP, ne na záda. To PA pokazila a byla to hrůza. Ja bych kvůli viroze na císaře určitě nešla. držím pěsti a ať je brzo lépe :srdce:

Můžu se zeptat co je to za polohu? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
26.10.21 17:40

Naprosto souhlasím, že viroza teda není úplně dobrý důvod pro císaře… Přesně jak píšou holky nahoře kašlat po císaři? Nic moc… Mě stačilo si párkrát kýchnout a ta bolest(když jsem to nečekala) byla šílená…spíš bych to zkoušela nějak vyřešit, vyléčit… Chápu, že to v těhotenství není žádný med momentálně se mi rozjíždí kašel a jsem z toho blahem bez sebe :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8049
26.10.21 18:02

Co to je za hovadinu? :lol: jses 38tt.do porodu máš času dost, to za prvý. A za druhý tělo při porodu nastartuje, na nějaký kašlání mit pomysleni nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2128
26.10.21 18:07

Jak už popsaly holky.. Radši bych během porodu všude kolem smrkala, než po císaři si jen „odkašlat“.. O kýchnutí ani nemluvím… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70229
26.10.21 18:12
@Anonymní píše:
No jsem spíš už vyčerpaná. A je to beznaděj. Ale jak vidím císař to stejně moc neulehčí.

V cem by to mel ulehcit.
Nakazila jsem se par dni po cisari od starsiho ditete, myslela jsem, ze mi praskne pri kasli jizva :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
26.10.21 18:22
@Anonymní píše:

Jdi k obvoďákovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 18:23

Jednoho ze tří císařů jsem podstoupila s hnusnou virózou.. řeknu ti že mít záchvaty kašle s čerstvě rozřezaným břichem je peklo, bolestí mi tekly slzy a děsila jsem se každého zakašlání, takže důrazně nedoporučuji.. :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat