Císařem tři děti?

77
23.8.14 19:45

Císařem 3 děti?

Je tady někdo, kdo má vlastní zkušenost s porodem 3 dětí císařem? Chtěla bych 3 děti, ale císařem prý můžu mít jen 2. Jsem po 1 císaři a při dalším porodu, by mě prý zase čekal císař, a děti (řekl doktor), že můžu mít císařem jen 2. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25959
23.8.14 19:47

Není pravda, že po CS musíš nutně rodit zase CS. V těhotenství ti budou hlídat jizvu a když bude vše OK, klidně můžeš rodit přirozeně ;) Tedy pokud není jiný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
23.8.14 19:49

Měla jsem nějaké komplikace, které se prý budou opakovat.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16940

Kámoška má 4děti císařem a pohoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4658

Kamaradce rekli, ze muze mit 3 deti cisarem. Druha kamaradka po prvnimcisari, rodila druhe dite normalne, hlidali ji jizvu a jelikoz byla v poradku, tak ji nechali rodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61700
23.8.14 19:51

@SamínkaSamuelka asi jak kdo - u někoho je velký problém už druhý císař - jizva může hodně zlobit.. :think: kámoška má císařem 1 a druhé nedoporučeno, protože jí to hodně špatně srostlo a je velké riziko, že by měla komplikace při 2 těhotenství :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482

@SamínkaSamuelka Moje kolegine ma cisarskym rezem 4 deti.To,ue muzes mit jen 2 je davno prekonane.Dnes jsou 3 CS zcela bezne.
Pan doktor je asi ze stare skoly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515

Moje teta ma vsechny tri deti cisarem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14342
23.8.14 19:58

No pokud dáš 1 dítě, tak bych neřešila 3, protože si spíš mylsím, že doktor mluvil, co většinou bývá- císař- pak císař.. Pravidlem to neni, ale okolo sebe i dkyž některé chtěly rodit přirozeně, tak prostě si doktoři netroufli- jedna měla nějaké srůsty, druhý velké mimčo a hodně hubená, mě to bylo jedno, ale v 8 měsíci, jsem cítila, jakoby mi někdo píchal nožem do jizvy a bylo…
Mě doktor řekl, že se dá rodit přirozeně, ale že většinou maminka skončí na císaři, protože se během těhotenství naskytnou problémy buď s jizvou a nebo třeba por velikost mimča se bojí, když byl už jeden císař..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
23.8.14 20:04

@Klara1234 Jo to je i v jiných věcech stará škola :roll: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28778
23.8.14 20:06

Mám dvě děti císařem. čekám třetí a automaticky bude císař. další dítě už mi doktor „nedovolí“,prý už by to bylo velké riziko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
shellmyska
23.8.14 20:07

Kazdy to ma jinak.
Jedna znama ma 4 deti cisarem - ma svislou jizvu (prvni 1990 a posledni letos). Jina jen jedno dite cs a konec pro spatny srust. Dalsi tri holky a vsechny cs. Jde proste o individual.

• Citovat
  • Nahlásit
6583
23.8.14 20:08

Jedna kamarádka má 3 děti císařem a druhá rodila císařem dokonce 4×. Asi záleží jaké máš problémy atd. Jinak v porodnici se mnou ležela mamina co měla porod císařem po 5. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
23.8.14 20:08

Před 6ti týdny jsem porodila třetí dítko císařem :-) Když to není hned po roce či dvou, tak by to neměl být (prý) problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6583
23.8.14 20:10

Jinak si myslím, že pokud zase otěhotníš, tak tě nikdo nemůže přece donutit jít na potrat. :nevim: Akorát jestli riskneš ty případná rizika. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat