Císařský řez u epileptičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terul12
Kecalka 159 příspěvků 25.10.14 15:43
císařský řez u epileptičky

Ahoj maminky, těhulky :hug:.
Já vím že na toto téma jako CŘ tu toho najdu moc, ale já ho bohužel musím podstoupit jelikož mám epilepsii díky bohu ne silnou, ale jak na potvoru velke riziko záchvatu mám při prudkém dýchání což u přirozeného většinou bývá :lol: mrzí mě to protože jsem prvorodička, ale smířila jsem se s tím. A teď k věci jsem už 37 tt a ten můj gyndař je tajemný jak hrad v Karpatech nic moc mi nepoví a když už se zeptam jestli není na čase mě poslat do porodnice domluvit termín tak prej je čas :roll: kdyby to bylo třeba kvůli KP pochopila bych, ale mam strach že se mi rozjede porod dřív malej je prej i většího vzrůstu a u Nás v rodině se rodilo pokaždé minimálně o 14 dní dřív. Už tak mam depku z toho že jdu pod kudlu a do toho mít strach že bych mohla chytit záchvat a ublížit jak sobě tak i třeba prckovi. Nenajde se někdo kdo měl podobný problém :think: každopádně díky za každou odpověď :-):mavam:

Reakce:
Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.10.14 16:02

No na císaře je ještě čas, ale měli by ti dát žádanku k obvoďákovi na předoperační vyšetření :think: tak na něj kdyžtak uhoď v tomto směru :) Jinak kdybys začala mít kontrakce, tak hned do porodnice, nahlásit, že máš epilepsii a nařízený císař, a oni si tam s tebou už poradí :-) ale je právě dobré mít o předoperační hotové, kvůli anestezii a tak…

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 25.10.14 16:08

Ve středu jdu na ko, tak snad už se nějaké té odpovědi dočkám, protože to není moc příjemné vědět úplné prd těsně před zákrokem :evil: :lol:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 25.10.14 16:27

@Terul12 ber to tak, že ty sice víš prd, ale doktoři toho vědí dost, tak snad se o tebe dobře postarají :-D Já rodila císařem dvakrát, pokaždé akutně, a vždycky to doktor zvládl na jedničku :D

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 25.10.14 16:31

Tak ono nám nic jiného nezbývá než jim věřit :lol:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30128 příspěvků 25.10.14 18:38
@Terul12 píše:
Ahoj maminky, těhulky :hug:.
Já vím že na toto téma jako CŘ tu toho najdu moc, ale já ho bohužel musím podstoupit jelikož mám epilepsii díky bohu ne silnou, ale jak na potvoru velke riziko záchvatu mám při prudkém dýchání což u přirozeného většinou bývá :lol: mrzí mě to protože jsem prvorodička, ale smířila jsem se s tím. A teď k věci jsem už 37 tt a ten můj gyndař je tajemný jak hrad v Karpatech nic moc mi nepoví a když už se zeptam jestli není na čase mě poslat do porodnice domluvit termín tak prej je čas :roll: kdyby to bylo třeba kvůli KP pochopila bych, ale mam strach že se mi rozjede porod dřív malej je prej i většího vzrůstu a u Nás v rodině se rodilo pokaždé minimálně o 14 dní dřív. Už tak mam depku z toho že jdu pod kudlu a do toho mít strach že bych mohla chytit záchvat a ublížit jak sobě tak i třeba prckovi. Nenajde se někdo kdo měl podobný problém :think: každopádně díky za každou odpověď :-). :mavam:

Zakladatelko, neriskuj a dej na doktory.Jak těhotenství snášíš, upravili Ti medikaci?

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 25.10.14 19:18

Nic neriskuji, jen vyčkávám právě co řeknou doktoři. Ne, já léky neberu už přes rok a je mi fajn, ale ten CŘ prej musí být, akorát mi vadí že se gyndař neumí vyjádřit když mám nějaký dotaz a jistě je zcela normální se bát, přeci jen je to zákrok kde do Vás řežou neznám nikoho kdo by neměl obavy. Proto se ptám jestli někdo neměl podobnou zkušenost

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 25.10.14 19:21

Jinak těhotenství zvládam na 1čku sem tam nižší tlak, ale nic neobvyklého :palec:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30128 příspěvků 25.10.14 19:31
@Terul12 píše:
Jinak těhotenství zvládam na 1čku sem tam nižší tlak, ale nic neobvyklého :palec:

No to je skvělé. Přece jenom je těhotenství pro epileptičky rizikovější. K tomu císaři - co by za něj někdo dal… :kytka:

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 25.10.14 19:42

To máš určitě pravdu už i pro zdravou ženu to je záhul :! Jojo znám lidi co by raději cř, ale za mě pokud ho mít nemusí volila bych určitě přirozený, bohužel ale jsou tu i ty, které nemají na výběr třeba JÁ :lol: :lol:.

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 25.10.14 20:01

Měla jsem CS ze zdravotních důvodů, ne kvůli epilepsii, ale prostě malý nutně musel ven CS. Šla jsem 38tt, myslím, že na další kontrole už Tě pošle na předoperační a domluvíte v nemocnici termín.
Neboj se, opravdu je to lepší pro Tebe i pro mimino. Držím palce!!!

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 25.10.14 20:09

No já taky doufám, jak ne tak si ho podám :lol: jinak moc děkuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >