Reklama

Cysta a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 31.12.16 14:07
Cista a krvácení

Ahoj holky potřebuji radu. Před 14 dny sem začala mít šìlený bolesti vaječníku doktor mi našel malou cistu. Dostala sem léky a bylo mi řečeno že při MS to zmizí. A včera ráno sem začala krvácet MS mám dostat až za 9 dní a tak mě napadlo jestli nemohla ta cista prasknout jelikož krvácení trvalo cca pul hodiny a nebyla to jako při MS byl to doslova kus :( a tak bych se chtěla zeptat jestli je to normální a nebo mám radši hned zajít k doktorovi. Pŕedem děkuji

Reklama

Reakce:

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 31.12.16 14:09

Ahojky, mohlo to být těma lékama, ale radši bych si pro jistotu zašla. :think:

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 31.12.16 15:17

@Radka95 Tak pokud to bylo už včera ráno a od té doby je klid, žádné bolesti, tak to do pondělka vydrží. Není na příbaláku zmíněn takový nežádoucí účinek?

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 31.12.16 16:10

Jj akorát včera jinak je klid.na letáku to psané neni. Zmizela i bolest vaječníku tak se asi nejspìš tělo čistilo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama