Cisteni

zoli
14.11.09 14:55

Cisteni

Ahoj,zkousim malou(20mes)posazovat na nocnik,sedi krasne,obcas se i vycura,ale stale u toho odbiha a bez plen se obcas stane nehoda.Zkousime cca 14dni a myslim ze to jeste chvilku trvat bude…a tak by me zajimalo,cim cistite ty nehody? :-? Uz to odnesl koberec i sedacka,a zidle trochu taktez :roll:
Dcerka si dost nosi nocnik sama(100× sice zbytecne),tak je mi ji lito ji nesvlekat,ze tomu jeste nerozumi,ze ma jeste cas.Kazda snaha se preci ceni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5139
14.11.09 15:07

Tak my se naučili být úplně bez plínek v 18 měsících ale to bylo léto.

A k tomu čištění.Koberec jsem čistila vanišem ale ne pokaždé protože tím ten koberec zničíš.Já jsme to vždy vysušila a jednou za čas jsem to vyčistila je to možná nechutné ale nic s tím neuděláš.Ale je taky fakt že my máme jenom jeden menší koberec a všude jinde plovoučky nebo dlažbu.A sedačka je taky blbá na čištění ale třeba má někdo nějaký fígl,naštěstí nemáme látkovou takže jsem to jenom setřela.Já jsme to dělala tak že když byla Nat bez plínky tak jsme pořád za ní chodila a hlídala abych to neměla všechno očurané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
14.11.09 16:34

My jsme měli na našem 1 malém koberečku a na sedačce přebalovací podložky (pokojíček s celoplošným kobercem jsme uzavřeli úplně) a pořád jsme si s ním hráli a hlídali, jestli:
a) nesedí mimo podložky,
b) nejeví známky, že musí na hrnec.
Naštěstí odplínkovávání trvalo jen 2 dny a přebalovací podložky máme pratelné.
Celé jsme to prováděli ve 22 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
14.11.09 17:32

Velké louže klasicky mokrým hadrem a bobany sesbírat a pak vlhkýma ubrouskama(nejlépe pampers sensitiv, ty jsou na úklid jak dělaný :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama